Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak zobojętnieć na kobiety?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 8:30 pm    Temat postu: Jak zobojętnieć na kobiety? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym umieć pogodzić się z samotnością,chciałbym umieć przestać zwracać uwagę na kobiety,ignorować je,chciałbym się już więcej nie zakochiwać.Ale nie potrafię.Co mam zrobić ,żeby uwolnić się od myśli o kobietach,o seksie,o miłości itd.
Chciałbym umieć żyć w samotności i pogodzić się z tym,ale nie potrafię.Chciałbym przechodzić obok ładnej dziewczyny na ulicy i w ogóle nie zwrócić na nią uwagi,ale ja zawsze się za nią oglądam,jak głupi.Niech ktoś da mi lekarstwo ,które sprawi,że się więcej nie zakocham i nie będę musiał potem cierpieć,jak dziewczyna mnie znowu zostawi,niech ktoś da mi lekarstwo,żebym dzięki niemu stał się ślepy na dziewczyny,które obok mnie chodzą.Niech ktoś mi powie,co mam robić,żeby przestać tęsknić do miłości,do przytulania się,do seksu itp.Chcę być bezuczuciowym robotem,ale nie potrafię.Niby cały czas udaję że nie widzę dziewczyny,która przechodzi obok mnie,wtedy odwracam głowę w drugą stronę ,albo spuszczam wzrok,ale to mi daje tylko cierpienie.Ignoruję dziewczyny,udaję,że ich nie widzę,nie słyszę.Nawet jak mi jakaś mówi "cześć",to udaję że to nie do mnie i idę sobie dalej,tylko że to mi sprawia wielki ból,to całe ignorowanie.A one potem się ze mnie śmieją i głupio się na mnie patrzą.A ja wiem,że jak się z którąś z nich umówię,to potem znowu będę cierpiał,wiadomo dlaczego.Chciałbym umieć traktować dziewczyny tak "lekko",na luzie,ale jak jakaś tylko na mnie spojrzy,uśmiechnie się do mnie,to od razu ja jestem w niej zakochany.



-----edited by emilka----
nadawaj tytuły tematom bardziej sugerujące problem. tytuł został zmieniony.


Ostatnio zmieniony przez romantyk1980 dnia Sob Wrz 22, 2007 11:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zmień orientacje;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 11:19 pm    Temat postu: Dobry pomysł. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I chyba tak zrobię.Przerzucę się na facetów,może oni będą bardziej tolerancyjni i uczuciowi i chociaż mnie nie wyśmieją.Skoro dziewczyny mnie nie chcą,to zrobię im na złość i zostanę gejem.Jak kiedyś jakaś się we mnie zakocha,to ja jej powiem "niestety,już mam chłopca".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha

stary probojesz rozgrysc problem nad ktorym mezczyzni zastanawiaja sie od stuleci Laughing zmiana orientacji nic Ci nie da Cool ot poprostu podejdz do lasek na luzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 2:27 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak,podejdę na luzie,a ona potem mi też na luzie powie "masz małego" i mnie wyśmieje.Ja nie potrafię na luzie,jak tylko do jakiejś dziewczyny podchodzę,to od razu się trzęsę i mocno się jąkam.
Albo znajdę sobie panią pod 70-tkę,której będę utrzymankiem,będzie mi dawać kasę,utrzymywać mnie,kupować mi jedzenie itd,a ja będę jej dawał swojego malutkiego pitolka.Skoro nie potrafię sprostać młodej dziewczynie,to może spróbuję z babcią i chociaż przez chwilę poczuję się normalnym facetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Orientacji nie zmieniaj Very Happy (co za chory pomysł...), bo ci nie pomoże, bo i tak za ładną kobietą sie obejrzysz.

To prawda, że kobiety po 20 roku życia rzadko są dziewicami, ponieważ już wcześniej zaczynają sobie układać życie po swojemu.
O seksie nie zapomnisz, bo to normalne, że będziesz odczuwał taką potrzebę..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 7:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kur.de jakie podejscie Razz

Nie sprobojesz to sie nie dowiesz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 1:19 pm    Temat postu: coś na n... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
spróbuję z babcią i chociaż przez chwilę poczuję się normalnym facetem.

Weź przestań, bo to zakrawa na nek.....
Embarassed
Łoj bo mnie wyrzucą.
Poszukaj sobie Chinkę, podobno mają małe dziurki, a panowie małe ptaszki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widzę, że nic do Ciebie nie dociera. próbuj z kim chcesz i jak chcesz...
a dlaczego z babcią? myślisz, że jak babcia to nie może mieć wygórowanych wymagań? jak z babcią to będziesz gerontofilem... wiec zastanów się.. Cool
rozczulasz się za bardzo nad sobą. jak powiedziałam, są gorsze wymiary.

a zmieniać orientacji nie radziłabym, bo Cię zaraz Kaczyński ścignie i pozamiatane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group