Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak zmniejszyć obrzęk po operacji wodniaka jądra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartek84



Dołączył: 20 Maj 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 8:48 am    Temat postu: Jak zmniejszyć obrzęk po operacji wodniaka jądra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej

Jestem 9 dni po operacji wodniaka jądra. Od początku mogłem chodzić, nie odczuwałem i nie odczuwam wielkich dolegliwości bólowych - każdego dnia jest lepiej pod tym względem. Ze szpitala wyszedłem na drugi dzień po operacji. Mam jeszcze szwy, które mają się wchłonąć do 14 od operacji. Czuję się bardzo dobrze. Martwi mnie jednak obrzęk moszny. W Internecie czytałem, że może się on utrzymywać 2-3 tygodnie, a lekarz powiedział mi, że nawet miesiąc.

Obrzęk bardzo powoooooli się zmniejsza, czasem zastanawiam się, czy faktycznie jest mniejszy... Czy są jakieś sposoby, by przyspieszyć zmniejszanie się obrzęku? Przez kilka pierwszych dni kiedy głównie leżałem w domu, podkładałem sobie mały ręcznik, by jądra były wyżej (wyczytałem, że to może pomóc zmniejszyć obrzęk). Jakieś chłodne okłady czy maści?

Drugie pytanie: czy z obrzękiem można prowadzić samochód? Czy jest jakieś przeciwwskazanie?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group