Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak zerwać? - strach, że sobie coś zrobi...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WamPia



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 196

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Jeśli go nie kochasz to zerwij. Nie możesz oszukiwać siebie i jego. "Gorsze niż dowiedzieć się, że ktoś Cię nie kocha, jest tylko wiadomość, że kłamał, gdy mówił, że kocha".
2. Coś sobie zrobi ? Jak połowa facetów tak gada. Nie możesz być uwięziona przy nim, tylko dlatego, że grozi, że coś sobie zrobi. Skoro Cię tak kocha, powinien pragnąć Twojego szczęścia. A z nim nie możesz być w pełni szczęśliwa.
3. Co do rodziców to się nie przejmuj tak bardzo. Oni chcą dobrze, ale to Ty będziesz brała ślub z tym człowiekiem, wychowywała Wasze dzieci i prawdopodobnie spędzisz z nim resztę życia. Słuchaj serca, a nie innych głosów rozsądku.
_________________
Innym pomaga...a samej sobie nie potrafi, bo panicznie boi się strachu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ten wątek jeszcze ktoś czyta, ostatnie posty są dość odległe........
Oliwio, nie wiem jak teraz potoczyły się Twoje losy, ale jeśli nadal w tym tkwisz to powiem jedno - UCIEKAJ I TO JAK NAJSZYBCIEJ!!!
Czytając Twoje posty miałam wrażenie, że czytam o sobie. Byłam w takiej samej sytuacji; chłopak nie pozwalał mi nigdzie wychodzić bez niego, a sam mnie nigdzie nie zabierał, bo nie miał takiej potrzeby. Ja natomiast byłam osobą bardzo towarzyską. Kiedyś miałam mnustwo przyjaciół. Kiedy zdałam maturę nie pozwolił mi iść na studia, niestety zrobiłam tak jak chciał. Nie pozwolił mi się malować, bo jak raz mogłabym się komus spodobać. Takich zakazów było całe mnustwo. Kiedy chciałam go zostawić słyszałam dokładnie to samo co ty, że sobie coś zrobi. Długoby o tym mówić.
Dziś wiem jak źle zrobiłam wychodząc za niego za mąż. Niestety strach i obawa, że mogę mieć kogos na sumieniu były silniejsze. A może to obawa przed samotnością.........Tym sposobem tkwię w tym po uszy. Płacę sporą cenę za brak odwagi i zdecydowania przed laty. Mam spieprzone życie i leczę się z nerwicy i depresji. Jestem z człowiekiem do którego sama nie wiem czy coś czuję, nie umiem nawet sprecyzować swoich uczuć.
Nie popełniaj tego samego błędu bo będziesz kiedyś bardzo nieszczęśliwa. Daj sobie szansę spotkania kogoś naprawdę wartościowego, kochającego, z którym będzie Ci dobrze, będziesz kochac i bedziesz kochana. Zycie bez miłości jest bardzo puste i dziś wiem jak bardzo może człowieka unieszczęśliwić.
Jeśli jeszcze tu zaglądasz, to napisz jak Ci się teraz wiedzie, jak się to wszystko ułozyło, lub jak wolisz na priv.
pozdrawiam ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group