Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak zbić szybko i skutecznie gorączke

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 1:39 pm    Temat postu: Jak zbić szybko i skutecznie gorączke Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie mamy problem nasza koleżanka jest przeziębiona i ma gorączke, a jutro jedziemy pod namioty.

Zna ktoś jakiś szybki sposób żeby wyleczyła sie co nieco i nie doprawiła pod namiotami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciepła kąpiel,mleko z miodem i masłem,aspiryna i dawka np. rutinoscorbin + wit.C .

Dodatkowo można wziąć np. ibuprom czy inny lek - również zbija gorączkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez proponuje aspirynke C lub polopirynke C. A dzisiaj duzo plynow i niech lezy w lozeczku:)Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie dziewczyny Smile Mam nadzieje że nasza koleżanka jakoś wykuruje sie do jutra Very Happy

Pozdrawiam cieplutko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group