Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dinana



Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 7:14 pm    Temat postu: Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukałam sposobów na to jak przedłużyć opaleniznę na dłużej, co roku mam z tym kłopot i po krótkim czasie moja cera wraca do swojej macierzystej barwy. Jeżeli macie też jakieś sprawdzone sposoby proszę o podzielenie się nimi w tym wątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feeli8



Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 5:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi pomogło na wzmocnienie i przedłużenie opalenizny, kilka sesji w solarium. Dodatkowo suplementy z karotenem. Żeby przedłużyć i wzmocnić opaleniznę, możesz też zastosować kremy podtrzymujące opaleniznę. Ja osobiście nie korzystałam z takich, ale może warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group