Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[Jak wyleczyć ze wstydu] nad własnym ciałem dziewczyne....?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 10:10 pm    Temat postu: [Jak wyleczyć ze wstydu] nad własnym ciałem dziewczyne....? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna jest ładna na twarzy (zawsze mi sie podobała od wilu wielu lat), ma fajny charakter, nie jest jakaś wysoka (164 cm) no i waży 58 - 60 kilo, co przekłada się na to że ma ciut większą pupe niż można by chcieć i deczko grubsze nogi i brzuszek choć nie jakoś strasznie. Ogólnie to to co wymieniłem to tak troche no ale ze względu na jej nieduży wzrost wygląda to tak jakby była po prostu niedużą z tendencją do bycia grubszawą osobą.
Z tym że ja ją kocham i staram się nie widzieć tych "wad", bo brzydka nie jest ani że gruba też nie można powiedzieć. Widziałem ją kilka razy nago ale ona wstydzi się swojego ciała i gdy chce zabrać się za pieszczoty dolnej partii jej ciała to krępuje się odsłonić TAM. Góre też niezbyt chętnie pokazuje.
Zapewniam ją ciągle że mi się podoba (bo to prawda), że wygląda ładnie a to co uważa za swoje wady wizualne to mi nic nie przeszkadza i lubie jej widok. Jednak ona ma problemy żeby się przełamać, ciągle się wstydzi, co zrobić żeby ją przekonać że nie ma czego bo nie wygląda źle i MI się podoba.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na to potrzeba czasu i cierpliwości. Jesli bedziesz nalegal-tylko zniszczysz ten zwiazek a ona pozostanie do konca zycia z urazem.

musisz jej ciagle pokazywać ze jest dla ciebie piękna i podoba sie taka jaka jest.Z czasem ten wstyd przejdzie Smile

cierpliwości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annie



Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z poprzedniczką, ale też dobrym wyjściem będzie szczera rozmowa na ten temat, ale rozmowa nie naciskanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czil out ludzie Wink ja jej nigdy do niczego nie przymuszałem Razz pytam jak zrobić żeby wyzbyła sie wstydu, to nie jest tak że ona wogóle sie nie chce przede mną odsłonić, ale że sie krępuje Siebie. Ja ciągle jej mówie że mi sie podoba jak wygląda itd no ale może wiecie więcej jak postępować bo może to że sie siebie wstydzi powoduje że nie może sie odprężyć gdy ją pieszcze...
Np gdy pokarze mi już na dole Siebie to bierze bluze i zasłania Sobie Swoją głowe żeby nie widzieć Sie tam wtedy i tego co robie, dopiero po paru minutach zabiera bluze choć i tak tam nie patrzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 2:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinniscie szczerze porozmawiac, powiedz jej, ze tylko Ty ja widzisz i to co Wy widzicie zostaje między Wami. Powiedz ze np uwielbiasz jej ----- ze sie tak wyraze niecenzuralnie.
Jesli macie mozliwosci i duzo czasu, przywiaz ja raz do lozka i zacznij rozbierac, to znaczy odslaniac, zeby ubranie zostalo ale zeby byla odslonieta. Jesli Cie kocha powinna Cie zaufac, jesli sie zacznie wstydzic powiedz jej zeby Ci zaufała i rozgrzej pocalunkami tak, ze sama bedzie chciala zerwac z siebie te ubrania. Very Happy
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem po co ci wizualizacja Razz kocyk albo kołderka, leżenie bardzo blisko siebie, pocałunki, pieszczoty ręką, powoli a skutecznie z biegiem czasu będziesz mógł coraz więcej, a być może za jakiś czas to ona zaskoczy Cie jakimiś swoimi fantazjami Wink

nie trzeba widzieć żeby było przyjemnie Wink z własnego doświadczenia wiem że nawet nie chce sie za bardzo widzieć, to przychodzi samoistnie, wspólny prysznic czy coś takiego. Z początku lepszy jest dotyk, nie koniecznie dłońmi, języczkiem też może być Razz

Szczerze to ciężko mi sobie wyborazić technicznie tego ze najpierw widze a potem pieszczę Wink

Wstyd przed nagością jest normalny, zdziwił bym sie i to poważnie jak by ktoś twierdził że nie miał go nigdy.
Gdy zobaczy, a właściwie poczuje że pieszczenie jej, sprawa Ci przyjemność i nic złego sie nie dzieje puźniej, że jest ona całkowicie akceptowana przez Ciebie to będzie jej łatwiej.
"co pomyśli, co zrobi, czy i jak skomętuje?", pytania które krążą po głowach wszystkich i dobrze że są, to one sprawiają tą przyjemność, wyjątkowość, nagość jest doświadczeniem "ekskluzywnym", to nie jest poranna kawa czy herbata, coś co sie robi ciągle i zawsze. Budzi emocje, trzeba tylko pokazać że to są bardzo dobre emocje, nie należy ich sie bać.

Opowiedz jej o swoich doświadczeniach, o tym co czujesz, czułeś, jak to przełamywałeś swoje opory, niech zobaczy że to co przeżywa nie jest niczym złym, że każdy to przeżywa, pewnie też masz jakieś charakterystyczne znaki: znamię, blizna, jakaś krzywość, wklęsłość co kolwiek.
Przecież ona akceptuje Ciebie takim jakim jesteś, zapewne dla niej to normalne, tak samo jak i dla Ciebie normalnym jest to że ty ją akceptujesz w pełni.
W tedy będzie jej łatwiej zrozumieć dlaczego dla Ciebie jest to łatwe a dla niej nie do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka napisał:

Jesli macie mozliwosci i duzo czasu, przywiaz ja raz do lozka i zacznij rozbierac, to znaczy odslaniac, zeby ubranie zostalo ale zeby byla odslonieta. Jesli Cie kocha powinna Cie zaufac, jesli sie zacznie wstydzic powiedz jej zeby Ci zaufała i rozgrzej pocalunkami tak, ze sama bedzie chciala zerwac z siebie te ubrania. Very Happy


Ja bym był ostrożny z takimi pomysłami, nieumiejętne zawiązanie liny na nadgarstkach może powodować otarcia, rozkrzyżowanie na łóżku nie może trwać długo bo ręce cierpną, nie wolno przywiązywać tylko nadgarstków jeżeli wiemy że osoba przywiązana może stawiać opór podczas próby uwolnienia sie w strach (bądz podniecenia, ale to jak oboje sie zgadzają tylko występuje Wink ) można wyłamać sobie ręce w łokciach, to najprostrzy sposób do takiego uszkodzenia właśnie, przywiżanie nóg, trzeba uwzględnić poruszanie sie, nie możn naprężać kogoś,grozi wypadnieciem dysku, podczas ruchów bocznych i wyginania sie do góry. Płacz który może wystąpić łzy, ślina, wydzielina z nosa, tym można sie zaksztusić, zawsze musi być możliwość szybkiego uwolnienia (nie koniecznie przez samą osobę zwiazaną). Wzrok, nadwyrężenie karku, osoba chce widzieć co sie dzieje przed nią i na boki, ułożenie głowy powinno być przemyślane, zaś podniesienie poziomu głowy względem rąk (nie da sie samej głowy bo nie będzie umiałą przełykać, wiec trzeba cały tłów nachylić pod kątem) będzie powodować cierpnięcie rąk.

Nawet przy uzgodnieniu takich zabaw podczas pierwszego razu występuje silny stres, jeżeli to nie będzie uzgodnione to można naprawde wyżądzić krzywdę i fizyczną i psychiczną.

Śladów psychicznych chyba nie musze nikomu tłumaczyć, to oczywiste że w taki sposób nie zbuduje sie zaufania. A dopiero na zaufaniu można bydować scenki które opisujesz.
I też nie należ zaczynać od czegoś niebezpiecznego, lepiej dochodzić do technicznej wprawy powoli a bezpiecznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 3:23 pm    Temat postu: To jest nie możliwe! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozmowa w twoim wypadku nic nie da.
Jeżeli dziewczyna już się zgodzi, to tylko dlatego, że cię kocha.
Będzie nadal czuła się skrępowana, przymuszona, a to nie sprzyja zbliżeniu.
Radził bym tobie, abyś pozostawił inicjatywę w jej rękach.
Na pewno pomogą tu prześwitujące łaszki. Doda to erotyzmu, a ona będzie ubrana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co to przepraszam, więzienie jakieś? Do łóżka przywiązać i uszczęśliwiać na siłę? Też mam o parę kilogramów za dużo, ale proporcjonalnie, więc aż tak bardzo sie to w oczy nie rzuca, mam nadzieję! Razz Tak czy inaczej, odradzałabym takie zabawy. Dziewczyna się zestresuje, speszy i na tym sie Wasza zabawa skończy... Skłaniałabym się bardziej ku prześwitującym ciuszkom, ale z tym też ostrożnie. Daj jej czas i zapewniaj, że Ci się podoba (o ile to rzeczywiście prawda)! Reszta przyjdzie sama! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna ma kompleksy, więc dlatego się wstydzi. Niekoniecznie ona musi źle wyglądać. To wszytsko za pomocą wmawiania sobie : " Jestem za gruba", "Ale spaślak ze mnie", "Tamta to ładnie wygląda, ja jestem brzydka"... itp.

Każda dziewczyna inaczej wygląda. Skoro z nią jesteś, podoba Ci się ona to znaczy że dla Ciebie jest ona najładniejsza. To, że szczupłe dziewczyny przeważnie są najładniejsze, nie znaczy, że kobietka ktora ma trochę więcej skórki na brzuchu już musi źle wyglądać.

Jeśli chodzi o jakąś radę... to może kup jej seksowną bieliznę, poproś by w nią się ubrała - być może wtedy zobaczy, że naprawdę się podoba Tobie.


Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group