Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak wydobyć z siebie kobietę?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 8:51 pm    Temat postu: Jak wydobyć z siebie kobietę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż, przez 17 lat mojego życia (prawie) wszyscy faceci traktowali mnie jak kumpla. Czy nawet gorzej, jak faceta z biustem (i to niemałym). Mogli poklepywać, poszturchiwać i kląć w moim towarzystwie jak szewce.

Teraz mam dość. Nie wytrzymam ani dnia dłużej.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że to z powodu mojego charakteru. Jest -----ąco-poklepujący. I do tego zawsze mówię to co myślę, w dość dosadny sposób.

Sposób ubierania też pozostawia wiele do życzenia. Zawsze nosiłam spodnie+rozwleczone swetry, albo spódnice-giganty w stylu hippie. Teraz chcę się zmienić. Zaczynam od diety. Przynajmniej osiem kilo.

Bardzo chciałabym znać Waszą opinię, nie raz pomogliście, więc myślę, ze teraz też nie zawiedziecie. Co mogę zrobić, żeby faceci widzieli we mnie dziewczynę, kobietę, a nie kumpla?

Z góry dzięki za każdą odpowiedź. Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a Twoj facet (maz) Cie traktuje i szanuje jako kobiete? napewno tak i niewazne czy bedziesz chodzila w rozciagnietym swetrze czy w mini spodniczce dla niego zawsze bedziesz sexowna kobitka Wink
Ale zebys Ty sie czuła lepiej to mozesz tak jak piszesz zrzucic pare kg zeby wyodrebnily sie kobiece kształty,nie wiem czy stosujesz makijaz - jesli nie to zacznij od delikatnego Laughing co do ubioru to mysle ze jak schudniesz to z łatwoscia wejdziesz w jakies modne dzinsy,zalozysz bluzke z malym dekoltem- lub wiekszym zalezy czy masz co eksponowac heh Razz jakies blyskotki jako dodatek i modne pantofelki Smile i pare razy odwiedz solarium- gwarantuje Ci ze napewno faceci beda sie ogladac za Toba i traktowac jako kobietke Laughing mam nadzieje ze sie na cos rada przyda Wink
A przede wszystkim musisz uwierzyc w siebie Exclamation Razz no to zycze powodzenia:) 3m sie pzDr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka, delikatny makijaż (błyszczyk, róż, tusz do rzes), bluzka dziewczeca z większym dekoltem, jakąs koronką, taka niby sportowa a jednak romantyczna Wink spodnie lub spódniczki podkreślające biodra... buty niekoniecznie na obcasach, mogą być jakieś delikatne baleriny.
może pomalowane paznokcie?
moze jakieś ładne kolczyki?
nowa fryzura? to robi swoje - swego czasu farbnęłam sie i zmieniłam fryzure tak diametralnie (po wiecznym końskim kucyku), że wszystcy się za mną ogladali Very Happy

gorzej z zachowaniem. myślę, że skoro się wszyscy przyzwyczaili do Ciebie takiej, jaka byłaś, to trudno będzie to zmienic. może zacznij od tego, żeby kumple otwierali przed Tobą drzwi, byli w stosunku do Ciebie bardziej szarmanccy... poza tym, jak trochę sama poczujesz się kobieciej po zmianach image'u, to sami dostrzegą róznicę i zmienia nastawienie. tak mi sie wydaje Smile

a tak od siebie powiem, że cięzko mi doradzać, bo mam podobnie. nosze adidasy, szerokie spodnie, bluzy z kapturem i już. mówie co mysle i szczerze mówiąc odpowiada mi to. wiem, ze koledzy nie patrzą na mnie jak na obiekt seksualny, jestem z nimi całkowicie sobą, pijemy piwo i się wygłupiamy, pełna swoboda. ja to lubie. Smile
gorzej byłoby, gdybym poznała faceta, który by mi się spodobał i chciałabym czegos więcej niz kumplowania... nie wiem, jak wzbudzac zainteresowanie mężczyzn :/

życzę powodzenia. na pewno bedzie dobrze!
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilka jestem podobnego zdania Wink co do porad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój facet jest kochany i cudowny. I jasne, że traktuje mnie jak kobietę. Smile
Co do makijażu, bluzek z dekoltem,pomalowanych paznokci itd... wszystko było! Very Happy I raczej nie za wiele dało... Razz
Tutaj chyba zachowanie trzeba zmienić... :/
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to kurcze, karioka przestań bekać, szturchać się, pluć na ulice i kląć głośno (zartuje) Wink

nie mam pojecia, jak zmienić zachowanie na bardziej kobiece.. może troche wiecej kokieterii? jak juz mówiłam jestem raczej po tej samej stronie, co Ty, wiec chyba nie jeste najlepszą doradczynią pod słońcem Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko bekanie i plucie się nie zgadza. Wink

I tak dzięki za wypowiedzi. Smile Każda wnosi w temat inne spojrzenie...
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... na poczatek to trzeba uwiezyc w siebie Smile poczuc sie kobieco, sexownie i pokazac calemu swiatu jaka jestem piekna i wogole Smile bo kazda kobieta ma to cos w sobie, jest an swoj sposob ladna i sexowna Smile moze zmien swoj styl ubierania, no i oczywiscie zachowanie tak jak tutaj juz kolezanki radzily Wink ale najwazniejsze jest to ze twoj mezczyzna widzi w tobie kobiete .... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami to wydaje mi się, że żeby cokolwiek odniosło efekt, to powinnam gdzieś wyjechać, zniknąć na jakiś czas, a potem wrócić odmieniona... Smile

Cóż, do wakacji dwa i pół miesiąca... Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheh... faktycznie taki szok heheh Laughing moze i by pomoglo a moze i nie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group