Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak wybrać dobrego stomatologa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dismemberment



Dołączył: 01 Mar 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 4:06 pm    Temat postu: Jak wybrać dobrego stomatologa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytam o oczekiwania pacjentów względem dentysty. Otóż mam w Kielcach przy Sienkiewicza mały, prywatny gabinecik - i ujmę to w ten sposób, że na nadmiar klientów nie narzekam :\

Wniosek może być jeden - coś robię nie tak! Tylko co, skoro nikt mi jeszcze wprost nie powiedział że jest zawiedziony jakością moich usług ?!? Czekam na Wasze spostrzeżenia!

Edit: może po prostu za mało osób o mnie jeszcze wie? Dlatego z pomocą Afterweb i https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/kielce/ mam zamiar zmienić ten stan rzeczy. Oby to faktycznie chodziło o rozpoznawalność!


Ostatnio zmieniony przez dismemberment dnia Pon Kwi 08, 2019 8:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wixnia



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej pójść do kogoś z polecenia. Mnie znajoma poleciła stomatolog sulechów , z czego jestem zadowolona. Jeśli jesteś z okolic to naprawdę warto tam pójść. Fachowa obsługa, ludzkie podejście po pacjenta i wysokiej klasy sprzęt. Miejsce naprawdę godne polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie gabinetu, który skutecznie wyleczy wam zęby to polecam https://glamsmilepoland.pl/oferta/protetyka/ . Po wizytach u innych dentystów zawsze było coś nie tak, dalej bolało a ta klinika jest super - profesjonalni i solidni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam spore wymagania co do stomatologa do jakiego chodzę. Zwracam uwagę na metody stosowane, sposoby leczenia, warunki, podejście do pacjenta i ceny oczywiście. Z polecanych gabinetów mogę na pewno polecić W Tychach http://endo-medica.pl/. I dr Terlecki i dr Terlecka to lekarze o dużej wiedzy i takich samych umiejętnościach, W klinice wykorzystywane są nowoczesne metody leczenia. Klinika specjalizuje się w leczeniu kanałowym zębów i oraz w stomatologii estetycznej. Klinika bardzo dobrze wyposażona, kompetentny personel pomocniczy. Ceny również atrakcyjne i możliwość płatności kartą. Zajmują się także protetyką i implantologią, działają naprawdę kompleksowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group