Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak używki wpływają na potencję?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zanbi



Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 4:29 pm    Temat postu: jak używki wpływają na potencję? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć, moim problemem jest to że przyuważyłem że znacznie spadło mi libido nie mówiąc już o możliwościach w łóżku.... od jakiegoś czas praktycznie nie jestem w stanie dojść. Faja mi mięknie, nawet przy masturbacji. Tak, jestem nałogowym palaczem, od alkoholu też nie stronię, także zastanawiam się na ile to może być wina tych używek... może inni nałogowcy podzielą się swoimi obserwacjami.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolego:) W takim razie powiedz papieroską serdeczne PAPA i tym bardziej nadmiernej ilości alkoholowi. Powiedz mi tylko w jakim wieku jesteś, to będzie łatwiej pomóc - ale sądząc po tym, że się masturbujesz to nie daje Ci więcej niż 26 lat.

Tak jak wspominałem, pożegnaj się z papierosami to po pierwsze, ogranicz picie alkoholu - piwko co drugi dzień nie zrobi Ci krzywdy, więc na totalny post się nie piszesz:) Dorzuć do menu zdrowe jedzenie, może płatki z rana a po południu jakieś warzywa i owoce do drugiego śniadania i oczywiście aktywność fizyczną, palenie papierosów znacznie obniża kondycję, więc popracuj nad nią i to priorytetowo jeśli chcesz utrzymać zwód. Uciekanie się do antybiotyków pewnie i też by pomogło ale po co truć się chemią?

Jak teraz zaczynasz miewać takie problemy to jest ostatni ostrzegawczy znak, by w końcu zmienić tryb życia, no chyba, że nie chcesz czerpać z żoną satysfakcji seksualnej w przyszłości;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bialkowski



Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku było tak że po alkoholu w pewnym momencie już regularnie nie byłem w stanie utrzymać wzwodu. Pierwsze co zrobiłem to ograniczyłem trochę, no i sięgnąłem po wsparcie farmakologiczne, czyli liderin na potencje. Chciałem coś przebadanego i mi w aptece polecili. Sprawdza się, to tak do informacji jeśli twoje problemy się powtarzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamii87



Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy środek odurzający obniża potencję mężczyznę, nie ma się nad czy zastanawiać, wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BialaMysz



Dołączył: 09 Wrz 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Papierosy były moim wrogiem dobrej sprawności seksualnej. Stopniowo zacząłem odstawiać nikotynę. Dostrzegłem coraz więcej energii i lepsze samopoczucie. Libido również podskoczyło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prost20



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzuć palenie i skończ z alkoholem a twoje problemy znikną nawet nie będziesz wiedział kiedy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jurand



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super nie dość, że niezbyt fajnie pachnie Ci z ust, to jeszcze sprzęt szwankuje, no jak widacpo twoim przykładzie i z tego co piszą inni papierosy to samo zło Smile, powoli zacznij odstawiać, zobacz jak sytuacja się zmieni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
digle



Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Papierosy to zło. Palenie jest bez sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz wybrać co jest dla Ciebie ważniejsze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cedrowapani



Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

każdy tego typu środek źle działa na potencję, musisz się z tym liczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group