Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak się pozbyć brzuszka?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 10:35 pm    Temat postu: Jak się pozbyć brzuszka? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem , ogolnie mam ladna sylwetke jestem dosc szczupla osoba ale od dawna nie moge sie uporac z odstajacym brzuchem poradzcie mi co mam zrobic aby sie go pozbyc Question Question jakie cwiczenia oprucz brzuszkow polecacie Question Question moze cos jeszcz eoprucz cwiczen Question Question z gory dziekuje pozdro dla wszystkich papa:)Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zabiegi modelujace w gabinetach kosmetycznych. albo zaakceptu siebie i przestan dazyc do idealu ktorego nie da sie osiagnac Very Happy kto powiedzial ze plaskie jest ladne? jest jedynie modne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wsumie masz racje ale jakos dziwnie sie czuje kiedy np rozbieram sie do stroju na plazy , patrzy sie na mnie wiele osob obgadujac moj odstajacy brzuch Smile
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje ci sie. Oni po prostu patrza na ciebie bo swietnie wygladasz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chłopak caly czas mi to powtarza ale jakos ja mam inne odczucia dlatego zrobilam bym wiele aby spozbyc sie tej mojej oponki Very Happy Very Happy Smile
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:09 pm    Temat postu: Re: jak sie go pozbyc?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto uzmysłowić sobie, że nie ma ludzi doskonałych..
dlatego też może czas zaakceptować siebie taką jaką się jest?
oczywiście należy mieć dystans do swojej osoby ..
nie wpdajmy w samouwielbienie Wink
Oczywiście nie odradzam ćwiczenia na mięśnie brzucha,
ale jesli one nie pomogą (np. szybki spadek motywacji)
należy pogodzić się z matką naturą ..
znam wiele kobiet w podobnym problemem do Twojego..
starały się bardzo go zniwelować, ale niestety nielicznym się udało..
niemniej jednak: powodzenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no moze masz racje Smile dzieki za slowa otuchy wsumie to kochanego ciala nigdy za wiele Smile swietnie sie z Toba pisze Smile dzieki TObie doszlam do wniosku ze moze lepiej neich bedzie jak jest wusmie to takie szkieletory to tez ladne nie sa:)Smile Very Happy
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
no moze masz racje Smile dzieki za slowa otuchy wsumie to kochanego ciala nigdy za wiele Smile swietnie sie z Toba pisze Smile dzieki TObie doszlam do wniosku ze moze lepiej neich bedzie jak jest wusmie to takie szkieletory to tez ladne nie sa:)Smile Very Happy


rzecz gustu..
zależy jak czujesz się we własnym ciele..?
jeżeli to aż tak bardzo CI nie przeszkadza,
to czy warto zaczynać zmiany?
po których często występuje efekt "jo-jo"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wusmie to nie za dobrze troche przeszkadza mi wlasnie brzuch Smile wsumieto u mnie tez brzuch wyglada jak male jo-jo
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brzuch jest ta czescia ciala kobiety gdzie odczuwa emocje-te dobre i te zle. Kiedy sie denerwujesz boli cie brzuch kiedy sie zakochasz czujesz laskotanie w brzuchu.Tam nosisz dziecko i tam odczuwasz rozkosz. To piekna czesc ciala. Kobiety przewaznie maja brzuch lekko zaokraglony.To normalne.To co ogladasz w gazetach na zdjeciach modelek wcale nie jest naturalne.A mysle ze wielu facetow powiedzialo by tez ze wcale nie jest piekne.Jesli twojemu facetowi twoj brzuszek sie podoba to nie szukaj problemu w sobie na sile.Jestes piekna kochana i akceptowana.A twoj brzuch jest napewno bardzo kobiecy.Dbaj o ta swoja najcieplejsza najwrazliwsza czesc ciala. Bo bycie dobrym wobec swojego brzucha oznacza bycie dobrym wobec siebie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group