Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przytyć??

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:36 pm    Temat postu: Jak przytyć?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie odnośnie przytycia. Chociaż przy wzroście 160 waże 45 kg to wyglądam szczupło i mi to przeszkadza. Znajomi tez ciągle mi powtarzaja "jaka ty chuda". Jednak ja jem i to bardzo dużo. Wszyscy się temu dziwią jak to możliwe i "gdzie ona to mieści??". Co może byc ze mną nie tak?? Dodam że mama i tato też są szczupli ale moja siostra kiedy była w moim wieku wcale szczupło nie wyglądała. Może są jakieś godziny w których powinnam jeść żeby przytyć? A może macie jakąś diete na przytycie? W gazetach i internecie piszą tylko jak schudnąć Sad a nigdzie nie piszą jak przytyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama borykam sie z tym problemem.
wiem jak to jest jak wszyscy do okola mowia jaka to ja chuda jestem i zebym jadla.
ale ja jem i to duzo. Trzeba poprostu do tego przywyknac. To jest taka cholerna przemiana materii. Ma sie to poprostu w genach, po tacie, mamie, babci itp
Powrót do góry
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie nie chce do tego przywyknąc bo mi to przeszkadza. Musi byc jakaś dieta na przytycie. I wierze że mi sie uda. Nie dośc że jestem niska (160cm) to jeszcze chuda. Może tu chodzi o regularność w jedzeniu... sama nie wiem. A może ktoś ma linka do strony, w której piszą jak przytyc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:) trudno przytyc na własna reke,hmmm...moim zdaniem przejdz sie do lekarza i zapytaj sie go o dreczacy ciebie problem napewno pomoze Ci go jakos skutecznie rozwiazac,moze idz do ginekologa i niech przepisze ci tabl.anty.nie ktore posiadaja skutek uboczny-przybywania na wadze,a moze sa inni lekarze lub sposoby...ale przy tym tylko lekarz pomoze.Pozdrawiam Wink Wink Wink .


Napisz jak Ci poszło skutek tycia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam zamiaru iść do żadnego lekarza. Moja siostra była i przepisał jej metanabol Exclamation . Ale musiała odstawić bo okazało się że jest w ciąży.
Jeżeli ktoś ma jakies linki do stron z dietą na przytycie to bardzo prosze o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj jak bym widział wystraszonego młodego faceta który ma pokazać penisa lekarzowi podczas bilansu 18 latka Wink

"nie, ja nie pójde, nie pokarze!!" zawziętość do granic.

Dietetyk nie zje ciebie tylko określi twoja przemiane materii, skład dotychczasowej diety (czyli tego co jesz), postara sie dobrać tak diete (czyli to co bedziesz jadła - słowo dieta nie zawsze musi oznaczac jakieś katowanie, właściwie nie powinno tego oznaczać).
Owszem czasem trzeba wspomóc sie różnymi środkami, ale ktoś kto kończył 5 lat studów, potem robił specializacje oraz ma doświadczenie zawodowe chyba nieco lepiej określo do Ciebie ile i jakie środki trzeba bo stosować Wink
To nie jest faszerowanie jakimś lekami non stop! To jest po to aby szło dojść do momentu gdzie będzie można uzyskać porządany efekt i homeostaze (czyli równowage organizmu) stosując składniki zawierające sie w jedzeniu (normalnym a nie tabletkach).

Co jest leprze kombinować jak koń pod górke z jakimiś cud dietami?
Czy może lepiej pujść i ustalić jedna a porządną?

Zastanów sie nad tym na spokojnie Wink
Co do niechęci, strachu i wstydu u lekarza zwiazanych z wyglądem zazwyczaj przechodzi po jakies 4 wizycie Wink (przerabiałem to z dermatologiem Wink, potem to juz sie nie myśli tka bardzo tylko skupia na tym aby wypracować z lekarzem coś skutecznego Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Smyra Paweł
Gość









PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 4:50 pm    Temat postu: Przytyć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey, mam nico taki przepis na tycie: jedz na sniadanie ser biały, żółty, piersi kurczaka, indyk chudy,ryby,białka ryb ,płatki owsiane, wody 1,5 litra !!! To moje gg 8371003 jak cos Laughing Very Happy
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na sniadanie najczesciej sery a popołudniu ryby i miesa a wieczorkiem jajka Surprised
Powrót do góry
mariusz123
Gość









PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 6:37 pm    Temat postu: Chałwa przed spaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałem podobny problem jeszcze na początku ostatniej zimy. Przy wzroście 176 ważyłem 65kg. Jadłem wszystko kiedy tylko miałem ochotę, przede wszystkim syte kolacje, a co wieczór przed spaniem tabliczkę czekolady lub chałwę (tylko trzeba umyc zęby). Przez 3 miesiące przytyłem 12 kg i tam mi zostało. Moja dziewczyna jest zachwycona Smile
Powrót do góry
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

edytka napisał:
Nie mam zamiaru iść do żadnego lekarza. Moja siostra była i przepisał jej metanabol Exclamation . Ale musiała odstawić bo okazało się że jest w ciąży.
Jeżeli ktoś ma jakies linki do stron z dietą na przytycie to bardzo prosze o odpowiedź.


Hehe to fajnych macie lekary:P a bardziej powaznie sa na to diety wiem bo sam tu wkleilem i rozpracowalem tycie wiecej info w dziale Dieta i odchudzanie:P

Podstawa to obliczenie Twojego dziennego zapotrzebowania na wegle/bialko i tluszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group