Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

JAK PRZYTYC? ;(

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krh93



Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 3:00 am    Temat postu: JAK PRZYTYC? ;( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam..

Mam 16 lat.. mam okolo 192cm wzrostu, i waże 65kg.. jak na swoj wiek jestem juz dosyć dobrze rozwiniety. Posiadam, strasznie szybką przemiane materii, i baaardzo trudno mi przytyć, dlatego chcialem poradzić sie kogoś, kto sie na tym zna.. i moze mi pomóc. Chodzilem na siłownie przez jakieś 4 miesiace, jednak zatrzymalem sie na tej wadze, i dalej nie idzie.. bralem odzywki.. niestety tez nic nie pomogly.. na ogol, jem duzo.. prawie za cala rodzine xD ale to tylko dlatego, ze mam tak duzy apetyt, niestety przemiana materi robi swoje ;(
diety z piersi z kurczaka, ryz itp. nie sa dla mnie, poniewaz wydaje sie na to ogromna ilosc pieniedzy. I z tym wlasnie wiaze sie moje pytanie.. jak TANIO i SZYBKO przytyc? jesli macie zamiar mi pisac "jedz frytki, popijaj cola' itp. to ja podziekuje Wink nawet to nie pomaga ;P prosze o szybka odpowiedz, i jesli ktos bylby tak zyczliwy, to czy moglby mi to rozpisac Wink

Pozdrawiam i Czekam na Odpowiedz. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/no-a-jak-przytyc-vt1592.html
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krh93



Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytalem ten post chyba z 3 razy.. napisalem osobnego posta bo mam nietypowa figure.. oczywiscie, sprobuje brac te kapsulki, ale watpie, ze mi pomoga.. serio.. ma ktos jakies inne sugestie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile razy pisac i tlumaczyc ?

nie tyjesz od suplementow ale od tego co jesz ;I my god...

...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krh93



Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdyby byloby takie latwe, uwierz, ze wazylbym juz z 15 kilo wiecej.. dobra nie wazne ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes jak dla mnie latwe..

w 5miesiecy przytylem 12kg.. bez obzerania sie i na spokonie..

najlepiej pisac i zalic sie..

zacznij jesc..


zamykam. jest juz jeden temat. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group