Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przeżyć okres przedświąteczny?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 12:54 pm    Temat postu: Jak przeżyć okres przedświąteczny? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdy jesteśmy cały czas bombardowani tymi wszystkimi reklamami, ozdobami świątecznymi zachęcającymi - wejdź i kup mnie Smile No powiem szczerze, że jest to trudny okres w roku, okres w którym trzeba się liczyć z każdą wydaną złotówką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miklepacz



Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osoby które nie za bardzo lubią atmosferę przedświąteczną zawsze mogą wyjechać w Bieszczady, zaszyć się w jakimś domku gdzieś pośrodku gór i przeczekać ten okres, z dala od cywilizacji Smile
Wszystkie inne osoby w mniejszym lub większym stopniu będą obcowały z tymi wszystkim przedświątecznymi tradycjami... Proponuję jeszcze tutaj doczytać: http://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,82536dd.html - myślę, że zostało to tam dobrze opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel34



Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady? Można i tak, ale ... ja wolę racjonalnie do tego podejść. Robię listę zakupów, które są niezbędne i takie po prostu robię. Do galerii wchodzimy pozachwycać się ozdobami na kawkę i z dziećmi do Świętego Mikołaja. Zakupy do potraw wigilijnych robimy w osobnym supermarkecie, żeby galeria nie kusiła. A prezenty tylko przez internet. W tym roku poszliśmy w zegarki dla taty i brata znaleźliśmy casio w sklepie https://www.otozegarki.pl/zegarki/casio Wszystko znajdziesz w internecie, a nie musisz się przeciskać przez tłumy ludzi i osoby, które koniecznie chcą nas zaprosić na setną degustację. Rzeczywiście może być ciężko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeżyć się da ale najlepiej tv nie włączać bo można oszaleć od tych świątecnzych reklam Wink ja staram ie skupić na milych chwilach z bliskimi, przyszykować jakieś ozdoby ale nie ukrywam że im bliżej świąt tym bardziej podnosi mi się ciśnienie, gorzej śpię i nerwy powoli dają o sobie znać, mam nervomix control w domu jakby co Wink jak nie mi to facetowi na pewno się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
go8sina



Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już niedługo kolejne święta, ale te wiosenne zapewne nie będą takie spektakularne jeśli chodzi o jakieś dekoracje, witryny sklepowe czy reklamy Very Happy jakiś w tym czasie nie mamy potrzeby wydawać majątku na tworzenie całej tej świątecznej atmosfery. Nie mówię oczywiście o jedzeniu, bo akurat jego to zazwyczaj jest za dużo i potem przez kilka kolejnych tygodni można wyjadać zapasy :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wixnia



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się zwyczajnie nie chce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
swetty



Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię okres przedświąteczny, jak i świąteczny. Przecież te wszystkie przygotowania, pyszne jedzenie, prezenty i spotykanie się z rodziną, to naprawdę jest świetny czas. Ja lubię też ozdabiać dom, choinkę i pokój w balony, serpentyny itp. Zawsze przeglądam co na https://godanparty.pl ciekawego się pojawia i zamawiam. Zresztą na każde wydarzenie w zasadzie mają coś wyjątkowgo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group