Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przerwać ciąg

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota64



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 29, 2013 2:26 pm    Temat postu: Jak przerwać ciąg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.mam męża alkoholika,właśnie od 3 dni zaskoczył.jak mu pomóc przerwać ciąg?pije tylko i aż piwo.zrobiłam wodę z cytryną i cukrem,rozpuściłam w szklance magnez.jak mogę jeszcze pomóc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze odpoczynek, niech stara się już nie pić tylko leżeć i odpoczywać, bez wysiłku. Najważniejsza jest woda, woda i jeszcze raz woda. Mleko i składniki takie jak magnez czy potas mogą jeszcze pomóc. W aptece dostaniesz jeszcze specjalne tabletki musujące w wodzie, które łagodzą objawy, nie mogę sobie teraz przypomnieć kompletnie nazwy tych lekarstw, ale możesz popytać. Sam kiedyś je brałem po 2 dniach intensywnego picia i naprawdę dały ulgę, przynajmniej leżeć mogłem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota64



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 02, 2013 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję Ci bardzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauluse



Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już będzie bardzo źle poszukajcie psychiatry. Przepisze wam Relanium i mąż prześpi najgorsze chwile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daroslaw



Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lepiej wyślij męża na odwyk,[zakaz umieszczania linków na forum] tam może uzyskać pomoc wyjścia z uzależnienia. Sam sobie nie poradzi, najlepiej jak najszybciej zacząć terapię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, znajdź najlepiej dobrego terapeutę, np. [zakaz umieszczania linków na forum], bo inaczej sam sobie nie poradzi i dalej będzie wpadał w ciąg. To będzie najlepsza pomoc dla niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rariki



Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według mnie duże znaczenie ma wsparcie rodziny i pokazanie, że chce się go wspierać, zazwyczaj też jest jakiś powód picia i trzeba starać się rozwiązać przyczynę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia89



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuje można skorzystać z usług kliniki które zajmują się takim przerywaniem ciągu. Podają oni specjalne kroplówki z witaminami i innymi składnikami aby chory mógł przestać pić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jane



Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 1:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tylko problem jak przekonać alkoholika, żeby się zgodził pójść do takiej kliniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rariki



Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 17, 2016 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natalia89 napisał:
Z tego co się orientuje można skorzystać z usług kliniki które zajmują się takim przerywaniem ciągu. Podają oni specjalne kroplówki z witaminami i innymi składnikami aby chory mógł przestać pić.


no ale tu jest potrzebna zgoda takiego alkoholika, no i tu zaczyna się problem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group