Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak pozbyć się afty?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olgaaa



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 4:25 pm    Temat postu: Jak pozbyć się afty? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ratunku, jak je leczyć? Mam je w jakie ustnej i powtarzają się, wracają od jakiś 3-4 miesięcy Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Lis 22, 2014 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przejdź się do apteki Smile Na afty jest mnóstwo skutecznych środków, przejdzie Ci lada dzień jak użyjesz jakiegoś Smile Nawet reklamują jakiś to możesz spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi też coraz częściej te afty dokuczają. Stosuję dezaftan czy jakoś tak, miałam też zawiesinę do smarowania a to nadal powraca co najmniej raz na miesiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nie dbasz o odpowiednią higienę jamy ustnej albo masz chore zęby, dlatego afty tak często wracają? Lepiej zapobiegać niż leczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zęby na pewno mam zdrowe. Regularnie robię ich przegląd. Obecnie i w ostatnich czasach wszystko bywało w porządku.
Co do jamy ustnej, to ciężko mi powiedzieć. Fakt, zdarza mi się nie umyć zębów, ale raczej rano i wieczorem ten rytuał powtarzam od wielu lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gplaszkowska



Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 3:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam zakup dezaftan - dostępny zapewne w każdej aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plewin



Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dezaftan chyba jest dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynakal85



Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 7:32 am    Temat postu: afty powtarzajace sie cyklicznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam [reklama] rewelacyjnie leczy afty .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczyną nawracających aft może być niedobór witamin albo jakaś choroba ogólnoustrojowa. Trudno powiedzieć jak jest w Twoim przypadku. A co mówi Twój dentysta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group