Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak nie zatracić odstawienia narkotyków?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 9:55 am    Temat postu: Jak nie zatracić odstawienia narkotyków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka. Przez parę lat eksperymentowałem z narkotykami i dopalaczami, ale od jakichś trzech miesięcy jestem czysty. Nie chcę wracać do tego co było, bo po środkach psychoaktywnych działy się ze mną różne dziwne rzeczy Wink Raz nawet się o mało co nie przekręciłem. No ale było minęło i teraz chciałbym się dowiedziec jak nie zatracić tego co mam. Jak nie wrócić już do narkotyków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cinkciarz



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Silna wola jest najważniejsza. Nie kupować, nie chodzić na imprezy, gdzie ćpają, nie myśleć w ogóle o dragach... Warto znaleźć sobie jakieś hobby i zmienić towarzystwo jeśli trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malakarolina



Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że silna wola to podstawa, ale nie zawsze wystarcza. Czasem potrzebna jest pomoc specjalistów, którzy dają osobie mającej przejścia z narkotykami potrzebne wsparcie. Pod linkiem http://www.terapie-uzaleznien.com.pl znajdziesz przydatne informacje, gdzie takich specjalistów można znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kreciamama



Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie się nie obyło bez odwyku. Byłam w zamkniętym ośrodku na detoksie, a potem na leczeniu lekami i na terapii u psychologa. Wszystko trwało 2 miesiące. Ciężko było, bo dragi narobiły niezłego bajzlu w moim ciele i głowie, no ale wytrwałem. Rodzina też mi pomogła i teraz już jestem inną osobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi. Chyba przyda mi się pomoc jakiegoś terapeuty, żeby uporządkować chaos jaki mam teraz w głowie. Poza tym nie mam zbyt silnej woli, a na rodzinę i znajomych nie mogę za bardzo liczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kreciamama



Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja także na początek polecam Ci poczytac informacje ze strony terapie-uzaleznien.com.pl i zrobić rozeznanie w kwestii terapii. Dowiesz się stamtąd, jak wygląda leczenie ambulatoryjne, które chyba będzie najlepsze w twojej sytuacji. Powinno pomóc w odstawieniu narkotyków na stałe i w uporządkowaniu sobie życia na nowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie wiem czy się na coś takiego zdecyduję, ale na pewno zadzwonię pod podany tam nr telefonu, żeby dowiedzieć się więcej na temat tej terapi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group