Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak nie dostać zawału

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadźkaaa



Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 2:13 pm    Temat postu: Jak nie dostać zawału Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejny zawał w mojej rodzinie... Na szczęście na razie skończyło się to dla kuzynki nie najgorzej, ale dość straszne jest, że to kolejna w sumie młoda osoba w rodzinie z zawałem. Słabe mamy niestety te serca :/ Mnie na razie problemy kardiologiczne wprost nie dotknęły, wiem jednak, że warto szukać metod, które pozwolą ochronić się przed chorobami serca... Fajne sposoby proponują na [zakaz umieszczania linków], nie dość że pojawiają się zwykłe porady, to jeszcze można do systemu wprowadzać wyniki swoich badań, system je zawsze skomentuje Smile Są też filmy pokazujące jak prawidłowo ćwiczyć i ogólnie dbać o siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group