Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak nas odbierasz?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 9:19 pm    Temat postu: Jak nas odbierasz? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie, temat stworzony dla was, tutaj piszcie swoje spostrzeżenia, może macie jakieś pomysły, coś chcieli byście zmienić, doadć a może coś usunąć?

To swoista księga próśb i zażaleń.
Portal jest tworzony nie dla nas samych (redakcji), lecz dla was, chcemy sporostać wasze oczekiwania i być jak najbardziej przyjaźni dla was.
Dlatego chcielibyśmy abyście wypowiedzieli sie w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwarek



Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brakuje działu dla części męskiej (higiena, problemy i może coś o kosmetykach jak np płyn do higieny intymnej dla męszczyzn) to, że piszecie o kobietach to nic nowego, kobieta może zawsze iść od ginekologa z intymnym problemem, męszczyna nie ma takiego lekarza i mimo że chce sobie pomóc nie wie co ma robić, a poza tym często wstydzi się bardziej niż kobieta mówić o swoich problemach. Takie jest moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mało aktywnych użytkowników, ale napewno z czasem będzie ich przybywać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie jest ekstra, nie sądziłem że jest forum gdzie można pogadać o wszystkich problemach natury medycznej i że znajdzie sie ktoś kto będzie umiał odpowiedzieć na podane problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

g mnie zbyt mała reklama:/ ja sie o Was dowiedziałem czystym przypadkeim :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
woj



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 2:09 am    Temat postu: Pierwsze impresje... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątek zoofilii jest na pograniczu prawa, proponuje go zablokować. Question
Forum interesujace i rozwojowe. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten dział jest odnoścnie naszego portalu Wink do forum jest dział wyżej Wink

Nie widze podstawy prawnej aby zablokować dyskusje na temat tego zjawiska. A jeżeli kto kolwiek poczuł sie urażony tym wątkiem to proszę pisać do moderatorów z uzasadnieniem Wink Postaramy sie rozwiazać problem.

Dziękuje w imieniu całej redakcji oraz stałych użytkowników za pchowałę Smile

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego wykasowano moje posty odnosnie zarodka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez awarie systemu. utraciliśmy dane z 2 tygodni. Nikt specialnie tego nie kasował. Przepraszamy za utrate danych oraz utrudnienia winikajace z tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 2:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: czemu służą te wtrącenia "Rogera", te reklamy, do czego to jest potzrebne? I czemu w każdym poście to występuje?
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group