Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak namówić chłopaka na lecznie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gargulinka



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 1:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A fujć, powinnaś go jakoś zmotywować. Nie wiem sama też się przestań malować Wink i zobaczymy czy mu będzie do śmiechu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mudiwola napisał:
kupuje sobie jakiś specyfik smaruje czy też łyka lek góra dwa dni a potem koniec. Mówi, że nie widać rezultatów więc nie będzie się szprycować.

Confused Confused Confused
poszukaj na necie jakiś zdjęć ludzi z silnym trądzikiem. takich którzy go nie leczyli np . pokaż jak wygląda ich twarz. i zapytaj czy wie, że tak mu zostanie do końca życia. no wprawdzie może używać fluidu do twarzy, ale to będzie "trochę" dziwnie wyglądać.
poza tym- jak jest chory to tez się tak "leczy" ?
przecież trądzik to choroba. jak każda inna. Confused
a.. i zapytaj co by zrobił gdybyś to Ty była na jego miejscu. czy zwróciłby na Ciebie w ogóle uwagę. i czy chciałby żebyś Ty też tak postępowała jak on.
ciekawe co Ci powie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mam ten problem i tak samo sie leczyłam ale naprwde to nei przynosi efektów teraz chodze regularnie do dermatologa i całkiem inaczej wyglądam.. już po miesiącu widać efekty:) musisz go jakoś namówić może użyj swoich wdzięków powiedz ze na to są sposoby i warto sie leczyc...

A jeżeli Cie nie posłucha to juz nei wiem...

widocznie nie zależy mu na wyglądzie, nie mówie że to jest najważniejsze ale pierwsze wrazenie zalezy wlasnei od wygladu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narni25



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Londyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a blee.. jak można być takim obrzydliwcem Sad może on nie używa lustra??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakim znowu obrzydliwcem? Może troszkę opanowania w słownictwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peiklo.83



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nowy Sącz
PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

postaw mu ultimatum albo (Ty – pryszcze) + ja albo (Ty + pryszcze) – ja, żart oczywiście Smile ale mozesz mu po prostu kupic cos sprawdzonego co wiesz ze mu pomoze, kazdy chyba zna jakis dobry sposob na tradzik z wlasnego doswiadczenia, jesli nie masz nic, to moze benzacne kup, nie jest drogi, a zadziala na pewno, no i nie sa to tabletki, argument, ze sie nie będzie szprycowal już nie zadziala Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nevermore6



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łodź
PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężko kogoś zaciągnąć do lekarza jeśli sam tego nie chce, ale zawsze możesz mu obiecać coś w zamian. My bardzo chętnie idziemy na kompromis!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group