Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak mam schudnąć?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sarenka_006
Gość









PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 1:12 am    Temat postu: jak mam schudnąć? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 160cm i waże 51kg. Wiem, że nawet dobrze waże ale chciałabym schudnąć, gdyż mam grube uda i masywne łydki. Jaką diete byście mi poradzili. Chce także zaznaczyć że chciałabym rezulataty uzyskać dosyć wcześnie.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym radził jednak skonsultować sie z lekarzem.

To co piszesz wydaje sie być nieco zachwiane.
Wagę mam dobrą do wzrostu, ale chce szybko schudnąć.

Spokojnie, owszem nad ciałem da sie pracować jak najbardziej, ale nigdy efektów nie będzie widać odrazu. Kożystając z bezpiecznych metod.

A jeżeli chodzi o uda i łydki to można poradzić sie instruktorów z fitnesu, bądz siłowni (ewentualnie wefistów).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo trudno jest zrzucic z ud i lydek ... nie sadze zeby byla jakas "bardzo dobra" dieta ktora by pomogla ci to osiagnac ... polecam jak pawel konsultacje z instruktorem fitness i opracowanie odpowiednich cwiczen na te partie ciala ... rowerek pomoze ci tkanke tluszczowa przeksztalcic powoli w miesnie - jednak nie twierdze ze obwod ud i lydek zmiejszy sie bedzie jednak bardzej jedrny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo nie da sie odchudzic nog mozna je ladnie wyrzezbic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:
Z tego co mi wiadomo nie da sie odchudzic nog mozna je ladnie wyrzezbic...


zgadzam się z helloween'em..
chyba, że operacyjnie..odsysanie tkanki tłuszczowej..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 7:26 pm    Temat postu: w miesiac Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktos moe mi polecic diete ( najlepiej dosc rygorystyczna ale nie drakonska), ktorej stosowanie przez miesiac czasu daloby niezle efekty....
w polowie sierpnia ide na wesele i chcialabym sie jakos prezentowac...
Z gory dziekuje za wszelkie propozycje...
Aha, i jeszcze prosze o porade jak sie do tego zabrac, zeby nie dac sie zwariowac
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rygorystyczna piszesz? ... proponuje ... zero slodyczy . mozesz zjadac w ilosciach dowolnych-o kazdej porze warzywa, owoce, nasiona roslin straczkowych [fasola groch soczewica ciecierzyca], ziarna zboz[ryz-najlepiej nieluskany-brazowy, kukurydza, makaron z pelnego przemialu, pieczywo razowe]. unikaj jak ognia miesa i produktow pochodzenia zwierzecego[ser,mleko] - choc nie musisz ich calkowicie usuwac z diety - stosuj po prostu te mniej tluste , nie pij napojow gazowqanych ... jak ode mnie to tyle... powinno pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 8:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owoce3 mnie rozbawily :d zawiraja duzo cukrów wiec one tez jako tako nie pomaga przy odchudzaniu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owoce zawieraja duze ilosci weglowodanow zlozonych i blonnika pokarmowego a jak wiadomo to tylko pomaga w odchudzaniu ... fakt nie dodalam wczensiej ze owocow mozna jesc duzo ale nie non stop gdyz zawieraja proste cukry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CiociaTori



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na uda - rower i przysiady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group