Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak leczyć zwapnienie w przyczepach ścięgien do rzepki stawu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TeknoBoy



Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 20, 2016 5:44 pm    Temat postu: Jak leczyć zwapnienie w przyczepach ścięgien do rzepki stawu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak leczyć zwapnienie w przyczepach ścięgien do rzepki stawu? Czy ktoś miał z was podobną dolegliwość? Lekarz przepisał mi jakąś maść na to, ale nie szczególnie pomaga :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Uważny



Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To, co możesz zrobić, to udanie się na rehabilitację żeby poprawić stabilizację stawu kolanowego i wyrównać siłę grup mięsniowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Saracen



Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwapnienie w przyczepach ścięgien do rzepki stawu trzeba leczyć u lekarza - jesli ten, u którego teraz się leczysz, Ci nie pomaga, zmień specjalistę. To zbyt poważne schorzenie, żeby robić coś na własna rękę. Może inny lekarz dobierze skuteczniejszą metodę, ja słyszałem coś o leczeniu ultradźwiękami, ale nie jestem pewien, czy to mogłoby pomóc w przypadku zwapnienia w przyczepach ścięgien do rzepki stawu. Charakter takich zmian jest przewlekły, potrzeba cierpliwości, żeby się leczyć, to nie angina, nie ma antybiotyku na zwapnienie w przyczepach ścięgien do rzepki stawu Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group