Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak jeść żeby znowu nie przytyć ?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danusia2292



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 9:58 am    Temat postu: Jak jeść żeby znowu nie przytyć ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problew w ciągu ostatnich dwóch miesięcy schudłam 20 kg i teraz zupełnie nie wiem co mam jesc nie wierm czy co jem to za mało czy za dużo do tego jeszcze co dziennie ćwiczę a jak coś zjem to mam wyrzuty sumienia ze to za duzo Sad kompletnie nie wiem co mam robic Sad;/ no a nie chce przytyc w koncu tyle pracowalam na moja wage teraz waze chyba 55 kg ale jeszcze tydzien temu wazylam 58 caly czas chyba chudne ;/ Sad nie wiem co mam robic Sad nie chce popasc w anoreksje pomocy !!!

nie zakladaj paru takich samych tematow jeden wystarczy - pozdrawiam helloween
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tutaj chyba nikt Ci nie pomoze. Musialas osto diete trzymac - niestety na dluzsza mete jest to niebezpieczne dla Ciebie..

Brakuje Ci witamin i innych waznych dla Ciebie mikro i makro elementow..

W zasadzie chyba jedyne wyjscie - oprzyj diete na bialku - wegli nie jedz po 18 00..I postaraj sie zeby bylo mniej niz 500kcal Twojego dziennego zapotzrebowania kalorycznego. Coz tak naprawde odpowieedz poznasz jak zaczniesz jesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danusia2292



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn. ze ja przytyje????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danusia2292



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 7:43 pm    Temat postu: jak mam jeść? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PROSZĘ PISZCIE !!! czy powinnam isc do jakiegos dietetyka czy cos bo schudlam 20 kg i nie wiem jak mam jesc Sad pomocy piszcie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeciez nie mozeswz zawsze chudnac - sama skazalas sie na beznadziejna glodowa diete to teraz to odczujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję wizytę u dietetyka. On Ci pomoże a przy okazji stwierdzi czy wszystko poszło we właściwym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula7



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SAndomierz
PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Danusia2294 jaką zastosowałas diete?
Opiszesz mi ją dokładnie.....i co i ile ćwiczyłaś;
JA mam mało czasu na schudniecie.
A jak ty tyle schudłaś w 2 miesiace to jest bardzo duzo.

BArdzo bardzo prosze o dokładna diete jaka uzywasz kiedy co jesz i kiedy ćwiczysz;



PMOcy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paula7 napisał:
Danusia2294 jaką zastosowałas diete?
Opiszesz mi ją dokładnie.....i co i ile ćwiczyłaś;
JA mam mało czasu na schudniecie.
A jak ty tyle schudłaś w 2 miesiace to jest bardzo duzo.

BArdzo bardzo prosze o dokładna diete jaka uzywasz kiedy co jesz i kiedy ćwiczysz;



PMOcy!


To ja Ci powiem Laughing nie jesz nic tylko cwiczysz Rolling Eyes

Dobra zartowalem tak szybki ubytek wagi to tylko jeden sposob - czytaj glodowanie sie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 12:47 pm    Temat postu: Re: Jak jeść żeby znowu nie przytyć ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Danusia2292 napisał:
Mam taki problew w ciągu ostatnich dwóch miesięcy schudłam 20 kg i teraz zupełnie nie wiem co mam jesc nie wierm czy co jem to za mało czy za dużo do tego jeszcze co dziennie ćwiczę a jak coś zjem to mam wyrzuty sumienia ze to za duzo Sad kompletnie nie wiem co mam robic Sad;/ no a nie chce przytyc w koncu tyle pracowalam na moja wage teraz waze chyba 55 kg ale jeszcze tydzien temu wazylam 58 caly czas chyba chudne ;/ Sad nie wiem co mam robic Sad nie chce popasc w anoreksje pomocy !!!

nie zakladaj paru takich samych tematow jeden wystarczy - pozdrawiam helloween

Mniejsze porcje mniej soli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grazinka



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim mniej i regularniej. Wszystko zależy od stylu życia i cech indywidualnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group