Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak interpretowac to krwawienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 4:10 pm    Temat postu: jak interpretowac to krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pewne zmartwienie. Biore Novynette od lipca. Do tej pory wszystko bylo w porzadku, az.... Niestety pewne sytuacje zmusily mnie do tego zeby wziac 2 opakowania pod rzad...(zaczelam na poczatku grudnia i nie zrobilam przerwy po 21 dniach tylko odrazu siegnelam po nastepne opakowanie. Drugie postanowilam wybrac cale, zeby sie pozniej nie pogubic)
Jestem wlasnie pod koniec drugiego opakowania bez przerwy (ostatnia tabletke wezme we wtorek) az tu dzis zaobreswowalam delikatne zabrudzenia na bieliznie!!! Co to oznacza? Czy przerwac to opakowanie? Wczesniej nie mialam krwawienia w trakcie brania tabletek... Czy przestaly dzialac? Czy np przedawkowalam tabletki antykoncepcyjne? Czy mam sie martwic? Bede wdzieczna za kazda opinie
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje ze to po prostu organizm domaga sie juz krwawienia.
np. moja siostra np mimo ze bierze tabletki to pare dni przed koncem kazdego opakowania czuje bole w brzuchu i piersi jej twardnieja, tak jak przed okresem, i stwierdzilysmy ze organizm sie przygotowuje do krwawienia.

A takie dluzsze branie tabletek to troche jakby namotanie w hormonach i stad to plamienie (?)
ale niczego nie jestem pewna, to sa tylko moje przypuszczenia
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No moze masz i racje.... Wybiore opakowanie do konca,poczekam na to "prawdziwe" krwawienie a jak sie skonczy to pojde do lekarza.....
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group