Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak często jadacie na mieście

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 11:17 am    Temat postu: Jak często jadacie na mieście Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy często zdarzy się Wam wychodzić na miasto aby coś sobie zjeść? Jak często bywacie na mieście i jakie restauracje wybieracie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chodzimy codziennie do restauracji, ale zdarzy nam się raz czy dwa razy w tygodniu gdzieś wyjść. I wszystko zależy od tego na co mamy ochotę

Jeśli nie mamy ochoty na gotowanie albo wybieramy się ze znajomymi na wieczór aby posiedzieć sobie przy piwku, wybieramy zwykle pizzerię. Pizza jest najbardziej uniwersalna. Mogę polecić Telepizzę http://www.telepizza.pl

Jesli jestem na mieście i chcę zjeść coś na szybko, wybieram jakiegoś fast fooda.

Jeśli ma to być romantyczne spotkanie, ewentualnie bardziej formalny obiad, wybieram jakąś dobra droższą restaurację (głównie z polską kuchnią).
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
go8sina



Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staram się jeść na mieście jak najrzadziej. Głównie w czasie spotkań ze znajomymi. Sama z siebie raczej wybieram jedzenie w domu, bo przynajmniej wiem, co znajduje się w danym posiłku.
Tak sumarycznie wychodzę na miasto jakieś 2-3 razy w miesiącu, z pewnością nie częściej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katarzynad



Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na mieście jem max 1-2 razy w tygodniu, głównie wtedy, gdy spotykam się ze znajomymi. Na co dzień przygotowuję sama posiłki, więc czasami mam ochotę na coś niezdrowego i wtedy o tym, gdzie idziemy decydujemy pod wpływem impulsu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rabarbarka



Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jem na mieście średnio jakiś raz w tygodniu albo raz na dwa tygodnie. Ostatnio sporo czasu sama spędzam w kuchni i testuję różne przepisy, że powoli te dania restauracyjne przestają mi tak smakować jak kiedyś. Lubię wychodzić do knajpek, restauracji ze względu na klimat danego miejsca, ale co do jedzenia to jestem bardzo wymagająca :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marchewaa90



Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ze znajomymi to najczęściej na pizze wychodzimy. Z drugą połówką lubimy sobie testować restauracje w naszym mieście i próbować różnych nowych dań czy kuchni których jeszcze nie próbowaliśmy. Zdarza się to tak z 2 do 4 razy w miesiącu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vanila



Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami jem chociaż ostatnio robię sobie przerwę, bo niestety głównie chodziłam na fastfoody, staram się jednak zabierać jedzenie do pracy. Zdrowiej i móżna też fajne gotowce znaleźć, mój hicior to risotto i kaszotto z łowicza, super smakuje i tylko podgrzać trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka razy w miesiącu na pewno się zdarza, mam sporo spotkań służbowych i wtedy z klientami to jakiś obiad czy kawa, niestety często bolał mie brzuch, wzdymało mnie tak że czułam się kiepsko siedząc przy stole, a przecież nie będę przerywać spotkania, zaczęłam szukać czegos na wzdęcia, w ręce mi wpadł ulgasim. Szybko pomógł pozbyć się wzdęć, łatwo go dyskretnie połknąć bo kapsułki są niewielkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneluna



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdarza mi się często bo lubię jeść dobre jedzenie w restauracjach Smile W domu oczywiście też gotuję. Do pracy często zabieram kaszotto łowicza, takie już gotowe danie z kaszą, warzywami, tylko do odgrzania, skład super, danie jest zdrowe i na prawdę sycące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group