Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ja i mój chłopak jesteśmy dalszą rodziną...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem juz związek np. ciebie i kuzyna nie jest niebezpieczne a tym bardziej takie. Głownie zwiazki siostra-brat czy patologia calkowita córka-ojciec(co tez sie zdaza)powodują patologie .


Dla pewności najlepiej zrobic badania genetyczne - przy okazji pomoże to wykluczyć inne nieprawidłowości - jednak należy sie nastawić na niemałe koszty-ale warto dla zdrowia dziecka Smile

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój narzeczony pochodzi z rodziny, w której kiedyś spokrewnieni ze sobą przodkowie się pobrali i wydali na świat dzieci, od tamtego czasu każde dziecko rodzi się z syndaktylią-wadą wrodzoną.
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochani wszystko zalezy od stopnia pokrewienstwa oraz od choroby jakiej mozna sie spodziewac po przodkach.. dajmy na przyklad hemofilie... ojciec nie jest wstanie przenisc choroby na na syna jedynie na corke.. wiec jezeli dana para z bedzie miala jedynie synow to choroba nie pojawi sie w tej rodzinie... uwazam ze tak niskie pokrewienstwo niczemu nie grozi ale ku pewnosci polecam badania genetyczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group