Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ion Detox - skuteczne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isabela



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 11:29 pm    Temat postu: Ion Detox - skuteczne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich...
mam nurtujące mnie zagadnienie, a mianowice...

Moja mama zakupiła sobie taką miskę z rodzaju "Ion Detox" i z wielką
wiara w oczyszczenie stosowała ją zgodnie z zaleceniami. A że wiara
czyni cuda... to mam miała świetny humor, czuła się świetnie...
dopóki nie wpadła na pomysł aby miskę włączyć bez wkładania nóg.
Była wielce zdumiona gdy okazało się ile szkodliwych składników znajduje
się w wodzie(po "zabiegu" bez pacjenta też zabarwionej) gdzie ona
myślała że to jaj organizm do tej pory uwalniał. No oczywiście w wodzie
tez są różne związki które pewnie mogą się wytrącić w trakcie takiego
zabiegu.
Kolejnym krokiem było zakupienie wody destylowanej i zrobienie "zabgu
bez nóg" z jej użyciem - woda po była równie czysta jak przed.
No więc należy sprawdzić "zabieg ze stopami" w wodzie destylowanej - i
tu szok!!!! po 30 minutach kąpieli woda tak czysta że mozna jeszcze
zrobić z niej herbatę :)

Czy są jakieś dowody na to czy te sprzęty (miski) i tak reklamowane plastry mają jakikolwiek wpływ na oczyszczenie organizmu?

Będę wdzieczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam

przeniosłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oleska23
Spamer


Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosiu też miałam podobny przypadek te miski to lipa, ja ostatnio zainteresowałam się produktem [reklama] i wygląda to obiecująco, chyba się skuszę i przetestuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Judit



Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 8:07 pm    Temat postu: Ion Detox - skuteczne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już od dawna przypuszczałam, że te plastry i miski odtruwające organizm to jakiś pic na wodę...przecież producenci mogą do tego używać substancji, które pod wpływem powietrza ulegają utlenieniu i zmieniają kolor...jak w jabłku, które przekroimy. Nie wierze w takie rzeczy...wierze za to w suplementy diety. Ostatnio będąc w aptece Volfarm skusiłam się na kapsułki linea, które odtruwają organizm. Biorę je dopiero od 2 tygodni, ale czuję się lżej i nie mam już wzdęć Wink. Co myślicie o suplementach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Burleska



Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm, właśnie sprawdziłam co to za apteka...oni mają strone internetową. Zamawiasz tam produkty? Ja często robię zakupy w aptekach internetowych, ale tutaj kilka kosmetyków, które mnie interesuje ma stosunkowo dobrą cenę. Pytanie tylko czy ryzykować z zamówieniem, bo przecież różnie to bywa :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Judit



Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Burleska, powiem Ci tak: za bardzo nie znam tego miejsca od strony sprzedaży internetowej...mieszkam tak blisko, że nie muszę nic zamawiać..jak robię zakupy to często widzę kuriera, który odbiera paczki, więc chyba jest ok? Myślę, że najlepiej będzie jeżeli poszukasz opinii w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Burleska



Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 11, 2013 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, dzięki za pomoc. Poszukałam w internecie i raczej są pozytywne opinie. Zamówiłam już sobie kilka produktów Wink, zobaczymy co i jak. Zapisałam się nawet do newslettera to na maila będą mi wysyłać informację o rabatach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group