Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Interpretacja EEG, zawroty głowy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johny100



Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 7:38 pm    Temat postu: Interpretacja EEG, zawroty głowy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od kilku tygodni zaczely sie u mnie zawroty głowy. Mam je cały czas, raz lepiej raz gorzej. Nie przewracam się nie mam innych objawów oprócz piszczenia w uszach. Okulista stwierdził, że jest wszystko dobrze. Laryngolog zlecił badanie słuchu i po wszystkim też stwierdził że jest ok.

Badanie u neurologa nic nie wykazało, jedynie, że się mocno denerwuje.

Przepływy krwi do mózgu prawidłowe.

Miałem EEG i proszę o interpretację:

Badanie wykonano w czuwaniu. Zapis niskonapięciowy bez należytego zróżnicowania przestrzennego. Czynność podstawowa w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych możliwa do interpretacji incydentalnie (w okresach pełnej relaksacji) i składa się z fal alfa 11Hz. Rz zaznaczona. Na tym tle rejestruje się serie fal wolnych theta 5-6Hz głównie z odprowadzeń ciemieniowych mózgu. Fs i Hv bez istotnego wpływu na zapis.
Orzeczenie:
Zapis bez należytego zróżnicowania przestrzennego, niskonapięciowy z udziałem fal wolnych theta. Poza tym bez patologii ogniskowej i napadowej.

Nie wiem od czego mam te zawroty. Te fale theta chyba nie są prawidłowe ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group