Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

inne przemieszczenia krążka międzykręgowego szyjnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matylda113



Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 11:22 am    Temat postu: inne przemieszczenia krążka międzykręgowego szyjnego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam;otóż mam taki problem,chodziłam ostatnio na masaże kręgosłupa do rehabilitanta.Leczenie polegało na masażu całego kręgosłupa i rehabilitant kilka razy też skręcał mi głowę prawo-lewo,po ostatnich takich manipulacjach na trzeci dzień poczułam,że dzieje się coś ze mną dziwnego a mianowicie ból całej głowy,najbardziej dokuczliwy w potylicy ból tępy,mdłości,zaburzenie widzenia,zawroty głowy.Trafiłam z tymi objawami do neurologa,który zlecił zrobienie RTG kręgosłupa szyjnego,zastrzyki p.bólowe i po trzech dniach miało przejść.Na zdjęciu opis "inne przemieszczenia krążka międzykręgowego szyjnego". Moje pytanie jest następujące; co to oznacza i jak to się leczy,bo mnie cały czas boli i tylko dostaję zastrzyki p.bólowe i chodzę już z tymi objawami trzy tygodnie.Czy ten ból zawdzięczam panu rehabilitantowi,który zamiast polepszyć stan mojego kręgosłupa tylko pogorszył sprawę.Proszę,może ktoś zna odpowiedź na moje dolegliwości.
pozdrawiam Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group