Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

inhalacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
peperoni



Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 2:27 pm    Temat postu: inhalacje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mamusie inhalowalyście swoje dzieci budixonem neb? lekarz podejrzewa u córeczki astmę i kazał robić inhalacje z tego leku, jak wasze wrazenia? U nas córcia miała mocny kaszel, który dlugo ise utrzymywał i nic nie działalo, dopiero widze ze po tym leku jest poprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciasteczkowa



Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znam ten lek, bez budixonu było by cięzko bo niestety syn ma tendencje do apaleń dróg oddechowy i ikaszelłapie go często, po inhalacjach szybko jest rożnicai dlatego trzymam w pogotowiu, inhalator to inwestycja na lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Inhalacje sprawdzają się w naszym przypadku idealnie. Zresztą, pamiętam, że moja mama też robiła mi takie, kiedy byłam mała. Wiadomo jednak, że nie zawsze jest na to czas, więc staram się mieć przy sobie w przypadku problemów z katarem spray do nosa Apicold Mint, który też przynosi ogromną ulgę przy problemach z zatokami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group