Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

infekcja niezdiagnozowana - pomocy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mychamb



Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 5:42 pm    Temat postu: infekcja niezdiagnozowana - pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! w środę nagle zaczęło mnie sucho kaszleć (zaraziłam się od brata, ponieważ on miał grypę [zwykłą nie świńską hehe...] . Potem nastąpił ból gardła, bóle mięśni, gorączki nie było i potworny katar. Poszłam do lekarza i pani doktor powiedziała, że gardło mam różowe czyli nic złego się tam nie dzieje, oskrzela czyste. Dała mi antybiotyk: Unidox solutab. Teraz mój kaszel przechodzi w mokry i potwornie boli mnie gardło. Co może mi być? Lekarka dała mi l4 do piątku także w poniedziałek muszę już być zdrowa, więc co robić? pomocy ...

przeniosłam do odpowiedniejszego działu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mychambjeśli nie przejdzie idź po kolejne l4.
jeśli nie przepisała Ci nic wykrztuśnego to kup sobie jakiś syrop np Flegamina lub tabletki - Deflegmin.
a na gardło to co Ci najbardziej pomaga- Cholinex, Cholisept, lub Laryng UP- nie dość, że leczą gardło to jeszcze je znieczulają i mają w sobie bakterie jelitowe - zalecane przy antybiotyku.

jeśli jednak czujesz że Ci nie przechodzi maszeruj z powrotem do lekarza .
ja też tak miałam: z tym, że u mnie z zapalenia krtani (na które brałam antybiotyk) rozwinęło się dodatkowo zapalenie oskrzeli.
z tym nie ma żartów- albo doleczysz się do końca albo za kilka dni wylądujesz na jeszcze dłuższym zwolnieniu.
być może podczas poprzedniej wizyty infekcja jeszcze się tak nie rozwinęła. tylko nie rozumiem czemu dała Ci antybiotyk jak wszystko wg niej było ok ? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group