Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

IN CASE OF EMERGENCY - szukam

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 8:20 pm    Temat postu: IN CASE OF EMERGENCY - szukam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam szukam bardzo przydatnej rzeczy a mianowicie opasek na których można umieścić skrót ICE (In Case of Emergency - w razie wypadku) to znany na całym świecie skrót który czasem może się bardzo przydać. Moja mama jest chora i chciałem jej taką kupić będzie info o jej chorobie grupie krwi i mój numer telefonu niby taka mała rzecz a jak przydatna. Znacie sklepy gdzie to robią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Maj 10, 2013 8:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, chodzi Ci o opaski silikonowe, na które można umieścić dowolny napis tak?Smile Dziwne, bo zazwyczaj spotkałem się z kartą ICE, ale orygnialny pomysł masz, nie powiem.

Takie opaski, można bardzo proso znaleźć na internecie, mają one bardzo długo żywotność, wiem bo sam mam moją 4 lata na ręce:P

[zakaz umieszczania linków]

Jeśli dobrze myślę - to takie powinny Ci odpowiadaćSmile

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinka



Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 10, 2013 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś były podobne nawet na poczcie ale to akcja jakaś społeczna była.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ooooo super dzięki za pomoc ale znalazłem coś jeszcze ciekawszego jest taki sklep w necie gdzie robią na zamówienie i można tam zmieścić więcej tekstu no i jest regulacja tutaj podsyłam link [zakaz umieszczania linków] no i dobra cena więc zamawiam jak przyjdzie mogę powiedzieć jak na żywo wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 12, 2013 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiedz jak Ci przyjdzie, co i jak i czy warto kupować coś takiego:) sam jestem ciekaw!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dakar



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie zaskoczyła cena no 39 zł za fajną opaskę z grawerką to mało moim zdaniem, wiem też że jak większe zamówienie to można dostać zniżkę więc jak coś zamawiajcie grupowo:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
juska



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Niezły biznes ktoś wymyślił. 40zł za kawałek gumki z blaszką. Myślę, że nie jest to srebro? Zdecydowanie za drogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group