Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Implanty zębowe w Krakowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 10:50 am    Temat postu: Implanty zębowe w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Krakowie polecicie zapisanie się na wszczepienie implantu zebowego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 8:54 am    Temat postu: Re: Implanty zębowe w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolędra napisał:
Gdzie w Krakowie polecicie zapisanie się na wszczepienie implantu zebowego?


Sama miałam wykonywany zabieg i zdecydowałam się na gabinet na Batorego w Krakowie. Dysponują nowymi technikami dzięki którym efekt przeszedł moje oczekiwania. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to iż doktor wie czego się podejmuje i mówi od razu z czym dany zabieg się wiąże i dla kogo go poleca bądź odradza.

Samo wstawienie implantu jest również całkowicie bezbolesne a trochę się tego jednak obawiałam. Ale nic nie bolało.
https://studiose.med.pl/implanty/

Skontaktuj się z tą kliniką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o implanty, to ja mogę wam polecić tylko i wyłącznie jeden gabinet stomatologiczny, który znajduje się w Szczecinie. Mowa tutaj o gabinecie dr Jadczyk. Na stronie internetowej https://jadczyk.pl/nasze-uslugi/implanty/ możecie znaleźć szczegółowe informacje nie tylko na temat samego gabinetu, ale również na temat oferowanej usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group