Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Implant antykoncepcyjny Implanon NXT

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandragora



Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 3:25 pm    Temat postu: Implant antykoncepcyjny Implanon NXT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was ma może, lub miała wszczepiany taki implant? Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat tej metody antykoncepcji. I przede wszystkim jak się po tym czułyście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinto



Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja narzeczona coś takiego ma. Jakoś od roku już. Za dużo szczegółów to nie znam więc pewnie za bardzo nie pomogę. Jedynie wiem tylko że na bank dobrze się czuła, bo nigdy się nie skarżyła na nic związanego z tym implantem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mandragora



Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź Smile
Właśnie problem jest taki że w necie jak już coś znajduję to piszą raczej osoby które miały skutki uboczne i się żalą. A mało jest pozytywnych opinii bo jak wszystko jest dobrze, to rzadko która dziewczyna pisze. Znalazłam kilka informacji i miejsce gdzie zakładają takie implanty u mnie w mieście.
No w każdym razie coraz bardziej przekonuję się do tej metody. Jedynie tylko cena jak na jeden wydatek to spora. Więc będę musiała uzbierać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group