Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ile można żyć z rakiem piersi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
attane



Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 5:37 pm    Temat postu: Ile można żyć z rakiem piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam dopiero 39 lata i wykryto u mnie raka piersi Sad Czy można jakoś określić ile lat można żyć z rakiem piersi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam, to statystyki podają, że kobiety z rakiem piersi od diagnozy żyją średnio 20 lat. Ale to wszystko zależy oczywiście od tego w jakim stadium jest nowotwór i czy podejmie się odpowiednie leczenie. Na pewno jeszcze wiele lat przed Tobą. Teraz leczenie raka piersi w Polsce jest coraz bardziej skuteczne, więc nie martw się na zapas. W leczeniu raka bardzo ważne jest nastawienie psychiczne, pamiętaj o tym! Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beza111



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie można patrzeć na statystyki, każdy organizm jest inny, jedni walczą i wygrywają, drudzy umierają nim poznają diagnozę. Wiem, przykra sytuacja, ale nie zakladajmy "ile"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WhiteRabbit



Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzieś czytałam, że dużo zależy od nastawienia pacjenta i jego woli życia, więc przede wszystkim się nie poddawaj i walcz z chorobą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

głupie pytanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stynka napisał:
głupie pytanie

czy ja wiem, czy takie głupie pytanie?

ja, jakbym dowiedziała się, że mam raka, to też chciałabym wiedzieć ile mi jeszcze lat zostało

Wiem, że to jest w ogóle straszne myśleć o tym ile lat jeszcze można przeżyć, ale człowiek często dokonuje wtedy przewartościowywania swojego życia i nie odkłada ważnych rzeczy na później.

poza tym ma się też inne myślenie jak się ma rodzinę i dzieci, bo myśli się też o innych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group