Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ile mogą kosztować badania oczu w prywatnej przychodnii?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beatrix12



Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 11:01 am    Temat postu: Ile mogą kosztować badania oczu w prywatnej przychodnii? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

j/w
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 04, 2013 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć, zapewne zależy to od czasu wizyty i cennika lekarskiego Smile. Może być to 60zł, a może być np: 150zł. Wszystko zależy od kliniki, rodzaju usługi, czasu trwania wizyty, ale wydaje mi się, że kwoty 200zł to na pewno nie przekroczysz Smile. Jednak nie jestem do końca pewna, radzę się przejść i po prostu zapytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip82



Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 17, 2014 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zwrócić uwagę że wszystkie przychodnie są prywatne. Pytanie czy sponsorowane przez NFZ czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Musupothers



Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 8:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz liczyć się z wydatkiem 100 zł - spotkałem się,że prywatnie w swoich zakładach przyjmują po 60-80 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od tego gdzie się udasz Smile ceny są naprawdę różne zdarza się że jest to przysłowiowe parę groszy do 150zł najlepiej jest podczas umawiania się na ewentualną wizytę zapytać wcześniej ile to kosztuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicki1980



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 02, 2014 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różnie zależy co robisz. podstawowe około 100 zł. jak coś wykryją to posypią się kolejne stówki. Masz przykład badań, powinien być cennik podany w którejś zakładce, nie pamiętam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Sob Wrz 20, 2014 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja płaciłam max 120 zł za takie już bardziej specjalistyczne badania wzroku, ale wydaje mi się, że tu jednak trzeba zawsze ceny porównać, bo wiele zależy od konkurencji:)
Zwłaszcza lokalnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zależy od przychodni, ja za badanie wzroku zapłaciłam 100 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Baszka



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 01, 2015 6:35 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no to nie jest prywatnie jakaś porażająca kwota, zależy od tego czy to zwykłe badania czy bardziej profi jak pod operację oka np
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 8:39 am    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że profesjonalne badania nakierowane na operację wzroku będą droższe, ale nie sądzę, żeby to była wielka kwota tj dużo większa od 100 zł, choćby dlatego, ze takie badania robi się zwykle w klinice która operuje, więc oni i tak zarobią na samej operacji (jak wg cennika blikpolu jest to 2000-4000 zł za jedno oko), no to nie ma siły, żeby jeszcze zdzierali za badanie:)

Taka logika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group