Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ibuprom

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubarino



Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 9:35 pm    Temat postu: ibuprom Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba si euzaleznilem od ibupromu:(
od pewnych targicznych przezyc w moim zyciu o ktorych juz pisalem w aatkach z innymi problemami czetso mam silne bole brzucha, jak sadze newrobole...polykam wtedy 1 nawet 2 ibupromy...przyjaciolka twierdzi ze sie uzaleznilem , chowa mi lek i kaze czekac az zsamo przejdzie!jestem facetem i mam kurde jaja ale to tak boli ze nie moge....jak ona widi to mi masuje brzuch i wg zeby szybko przeszklo ale ibupromu nie da;/i chce zebysmy z ym szli do lekarza bo sie uzaleznilem ale ja bez tego nie moge
jak bardzo boli cow tym dziwnego;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lip 18, 2009 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja zamiast łykać prochy zastanowiłabym się co jest przyczyną tych bóli. I nie wystarczy tu "sądzę" tylko trzeba to dokładnie zdiagnozować.

Bo bóle te niekoniecznie muszą być nerwobólami. Wystarczy że zrobisz sobie morfologię.

Jeśli ona nic nie wykaże, to należy wybrać się do psychologa, który pomoże uporać się z tym problemem. Bo leki przeciwbólowe mogą tu bardziej zaszkodzić niż pomóc Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex:))



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z planety:)
PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

każdy lek zawiera w sobie jakieś substancje które w zależności od danego organizmu są przez niego bardzo szybko akceptowane i wchłaniane.Ale nie każdy może stosować leki jakie mu sie podobają. Wydaje mi sie że tak jest w Twoim przypadku.
Tobie jest potrzebny psycholog,a nie ibuprom.
I popieram Twoja przyjaciółke,szkodzic sobie a wspomagać siebie to duuuza roznica. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group