Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Hiszpańska mucha Czy to działa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 9:28 am    Temat postu: Hiszpańska mucha Czy to działa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytam serio Smile Czytałam kilka artykułów na temat skuteczności tego typu srodków ale ciekawi mnie czy rzeczywiście są skuteczne czy jest to jedynie placebo...

No i sprawdzałam sobie w sklepach tego typu afrodyzjaki. I widziałam,ze jest ich bardzo wiele w róznych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miklepacz



Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zanim kupisz polecam sprawdzić czy jest to rzeczywiście prawdziwa hiszpańska mucha bo w sklepach bardzo często są podróbki .A jeśli już decydujesz się na spróbowanie afrodyzjaku to dobrze jest zorientować się czy jest to oryginalna hiszpańska mucha. Wydaje mi sie, że dużo tutaj zależy od konkretnej osoby bo na jedną to działa na drugą nie, na mnie akurat podziałało chociaż ponoć lepiej działa na kobiety (na moja partnerkę również zadziałało tak że podniosło jej libido). Wiadomo, ze nie będziesz się czułą jak nimfomanka bo sama hiszpańska mucha nie tworzy ochoty na seks ale wspomaga polepszenie libido bo nastrój musi wcześniej jakiś być. Używaliśmy sex elixir.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to jest ten środek o którym piszesz? Przyznam, że zastanawiałam się własnie nad nim: https://intymnosc.pl/pl/afrodyzjaki/1664-sex-elixir-premium-spanish-fly-100ml.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miklepacz



Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to dokładnie ten, aktualnie jest to zresztą najsilniejszy afrodyzjak jaki możesz kupić w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group