Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Hemoroidy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylan



Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 12:17 pm    Temat postu: Hemoroidy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drugi raz pokazał się co jest skuteczne żeby zapobiec żylakowi odbytu czy przejście na dietę????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Loiska



Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez bardzo długi czas leczyłam hemoroidy czopkami i maściami we własnym zakresie, niestety z marnym skutkiem.Minęło kilka miesięcy i niestety hemoroidy powróciły, zaczęły sprawiać ból oraz pojawiało się krwawienie. Skonsultowałam w końcu swoją sytuację z Panem proktologiem Przemysławem Ciesielskim w szpitalu św. Elżbiety. Niestety okazało się,że już za późno na leczenie farmakologiczne i niezbędny będzie zabieg gumkowania. Po zabiegu z czasem ból ustąpił, krwawień nie było i do tej pory jest wszystko w porządku. Oczywiście dostałam sporo wytycznych co robić aby problem się nie pojawił ponownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group