Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Hemoroidy a siłownia ??!! POMOCY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the_4400



Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 6:56 pm    Temat postu: Hemoroidy a siłownia ??!! POMOCY Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Mam Taki problem.
Jakiś rok temu pierwszy raz pokazała mi się krew na papierze. Nie było krwi w całym kale. I oczywiście bolało przy oddawaniu kału. Poszlem z tym do internisty a on dał mi skierowanie do chirurga. Chirurg obejrzał powiedział że nie widzi żanego żylaka ani nic. Ze to może przez złą diete tryb odżywaiania(a faktycznie musze sie przyznac ze wtedyuy praktycznie caly czas lezalem i nic nie robilem) mam spora nadwage. Mam wzrostu 185cm i waze 104 kg. I dał mi wtedy Hemorol H w maści i jakieś tabletki na D chyba. Ale po jakichs 3 miesiacach znowu to samo!! Poszłem więc do niego i powiedział że znowu nic nie widzi i dał mi takie same tabletki NAPOMKNĄŁ coś o małej szczelinie odbytu. Ale nic więcej. No i znowu Po ok 4 misiącach zaczęło się Sad Ale mam powody twierdzic że to Przeze mnie Sad Otóż od ok 2 tygodni zacząłem ćwiczyć na siłowni Biore do tego Białko+HMB+kreatyne+l-karnityne. I Muszę się przyznać że Dzień przed tym jak znowu zacząłem mieć krew na papierze Chyba się przećwiczyłem. Ćwiczyłem Klatke piersiową Ale bardzo intensywnie i to po Sporej przerwie. No i teraz w okolicach odbytu mam tak jak by napuchnięte żyłki Ale tylko podczas odawaniu kału potem się chowają. No i piecze jak się wyprużniam i jest krew na papierze.
Proszę o porade Nie wiem teraz co zrobić chciałem zacząc o siebie dbać Zrzucić nadwage poprawić wygląd biegałem zakupilem odrzywki ale bez cwiczen one teraz nie zadzialaja. A chce bardzo cwiczyć. Co mam zrobić ??Wydaje mi się że powinienem iść do Proktologa Ale co z ćwiczeniami ?? P.S Stosuje Hemorol H który mi pozostał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po 2ch tygodniach przeciez nawet porzadnie sie nie rozgrzales - idz sie wyleczi wroc

poza tym kreatyna po 2ch tyg Laughing Shocked

Do tego kreatyna + karnityna co to za polaczenie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group