Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

hej mam takie pytanko i proszę o pomoc:)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzik



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 9:30 pm    Temat postu: hej mam takie pytanko i proszę o pomoc:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właściwie to nie wiem co stało mi się z moim prawym okiem Sad wstałam dzisiaj rano i miałam spuchnięte oko a dokładniej powieke górną, oko również swedzi :-/ posmarowałam je maścią oksykort A do oka, opuchlizna nie zchodzi, po pewnym czasie zauważyłam że źrenica w tym spuchniętym oku jest powiększona, większa od tej w zdrowym oku, gdy zaświecę latarką w te spuchnięte oko to nie widzę nic z boku, a gdy popatrzę w bok oko mnie boli Crying or Very sad nie wiem co robić a do okulisty są wolne zapisy najwyżej w październiku!!! Rolling Eyes ratunku, pomocy Exclamation Crying or Very sad
proszę żeby ktoś napisał co mi jest Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka23
Gość









PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostry dyzur okulistyczny!!!!!Musza cie przyjac.
Powrót do góry
Aequitas



Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Stawiam na zapalenie spojowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzik



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 7:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedzi, już jest spox, na drugi dzień zeszło mi prawie całkowicie Very Happy
być możę to jakieś uczulenie było Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 1:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak na przyszłość to może być również ugryzienie owada np.osy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group