Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gynoxin a wywołanie okresu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vinsamlegast



Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 10:57 am    Temat postu: Gynoxin a wywołanie okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, byłam wczoraj u ginekologa i przepisał mi jedną globulkę Gynoxin 600 (drożdżaki), do tego Luteinę 50 (x2 przez 10 dni) na wywołanie okresu. Zapomniałam zapytać po ilu dniach od stosowaniu Gynoxinu mam zacząć brać drugi lek, żeby terapia przeciwgrzybicza miała jakiś sens. Słyszałam, że działanie Gynoxinu to mniej więcej 3 dni od aplikacji, zastosować się do tego, czy poczekać dłużej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kornelius



Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z lekarzem, który Ci przepisywał gynoxin,On na pewno Ci odpowie poprawnie, a czasami jakieś są inne wytyczne w zależności też od pacjenta. Lepiej skontaktuj się z lekarzem, na ma co działać na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group