Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzy w okolicy potylicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aguson



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 5:41 pm    Temat postu: Guzy w okolicy potylicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jakieś dwa tygodnie temu wyczułam w okolicy potylicy dwa guzy wielkości 1 cm do tego wszystkiego robiłam badania krwi moje OB wynosi 60/80 Byłam u kilku lekarzy próbując znaleźć ognisko zapalne ale wszedzie wszystko w normie począwszy od tarczyczy kończąc na dolnych drogach moczowych. Czym mogą byś te guzki i czy Ob może być związane z nimi.

Pozdrawiam

Czekam na odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

guzki się w jakiś sposób zmieniają? powiększają się czy nie?

przechodziłaś ostatnio jakieś choroby? może to powiększone węzły chłonne po jakims stanie zapalnym? byłaś u neurologa?

jeszcze jest opcja, że to zwykłe kaszaki...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aguson



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałam wcześniej guzki wyczulam 2 tygodne temu jak narazie nie zaobserwowałam żadnych zmian w ich stukturze jeśli chodzi o choroby to ostani raz chora byłam w na przelomie styczń luty zaczelo sie od zatok a skończyło na zapaleniu oskrzeli.
chcem powiedzieć że byłam dziś i u chirurga i laryngologa i każdy powiedział mi coś innego chirurg stwierdził że to węzł chłonne natomiast laryngolog zdecydowanie zaprzeczył że to mogą być powiększine wezły potyliczne więc już kompletnie nic wiem co myśleć i do kogo iść.
Emilko czego mniej więcej moge sie spodziewać po wizycie u neurologa?

Boję sie troszeczke ponieważ miesiąc temu u mojego taty wykryto guza mózgu nie wiem czy moje guzki nie mają też jakiegoś podloża nowotworowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group