Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzy w calym ciele

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nalia91



Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 5:55 pm    Temat postu: Guzy w calym ciele Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W swoim ciele od pewnego czasu  wyczułam pełno zgrubień, które w ogóle nie są widoczne, a jedynie wyczuwalne.  Po mocniejszym wymacaniu danego fragmentu skóry, glebiej w tkankach. Większość z nich występuje symetrycznie. Jedne z nich sa latwo przesuwalne (malutkie guzeczki pod kolanem na ścięgnie, dwa guzki w plecach) inne nie (w przedniej czesci goleni). Niektore z nich, szczególnie na brzuchu, plecach, z tyłu ud i na wzórku łonowym, biodrach są podłużne, twardawe. W podrzuszu i na lonie mam tez takie podłużne zgrubienia i do tego małe, okrągłe. U góry ud mam takie dwie "bułki" tłuszczu, grube uda. Tam.wyczuwam pełno małych kulwk. Zawsze miałam dużą ilosc tkanki tłuszczowej. Czy możliwe, że to zbitki tłuszczu lub jakieś struktury anatomiczne, czy co? Jestem przerazona. Wyniki krwi mam ok. Czy moze byc to jakis rozsiany nowotwor lub jakiś rodzaj nowotworu? Czy możliwe, ze mialam tak od zawsze, a dopiero teraz jak zaczęłam się "macać" to wyszly te wszystkie zgrubienia? Nie jestem przeziębiona. Mam jedynie zespój jelita drażliwego. Od tygodnia mam ból pleców w okolicy jednego zgrubienia. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci tak, istnieje możliwość, że to może być jakiś typ nowotworu ale dodam, że na pewno łagodnego, po którym nic Ci nie grozi. Jednak twoje objawy jest bardzo trudno zdiagnozować. Widziałam na twoim profilu, że masz podobne problemy w innych miejscach jak i również ból pleców.

Czy wizyta u lekarza, którą odbyłaś tyczyła się również tematu o którym teraz piszesz? Bo z twoich relacji wynika, że to może być jedna z wielu chorób, np:

- tłuszczak,
- brodawczak,
- torbiel łojowy,
- chłoniak ( chodź tutaj stawiam na 10%, że to on).

Dobra konsultacja z lekarzem i przeprowadzanie odpowiednich badań ( nie tylko morfologia krwi, którą odbyłaś) pomoże uzyskać Ci dobre odpowiedzi na twoje pytania. Masz tak liczną rzeszę objawów, że bardzo trudno bez odpowiedniej analizy i badań będzie Ci pomóc.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To bardzo dziwne, chodź na pewno nie jest to zwiastun poważnego nowotworu. Mimo tego, radze Ci jednak wizytę u specjalisty prywatnego, wiem, że to koszty i w ogóle. Jednak zdać się na przychodzi publicznej to wyrok na samego siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nalia91



Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 22, 2013 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Bylam u lekarza, wyniki krwi ok. Zlecil rtg nogi, gdzie znalazlam pierwsze guzki, wyszlo dobrze. Wiec sa to zmiany podskorne. Pani doktor wyslala do dermatologa. I tyle. Bol plecow juz jest o wiele mniejszy. Mysle, czy nie udac sie do chirurga na wizyte prywatna. Wg lekarki POZ te guzki w nodze to taka natura, moga byc po uderzeniach, choc ona stawia na taka nature. A na plecach wg niej to miesnie najzwyczajniej w swiecie.

Pozdrawiam

Dodano po 14 godzinach 8 minutach:

Dodam, ze w nodze mam 3 male guzki (niewidoczne) wielkosci ok 3mm, twarde, skora nad nimi przesuwana, jakby przyczepione do tkanek pod skora. Czy mozliwe, ze sa to pozostalosci po uderzeniu?

Dodano po 29 sekundach:

Dodam, ze w nodze mam 3 male guzki (niewidoczne) wielkosci ok 3mm, twarde, skora nad nimi przesuwana, jakby przyczepione do tkanek pod skora. Czy mozliwe, ze sa to pozostalosci po uderzeniu?

Dodano po 5 godzinach 32 minutach:

Aha dodam, ze w prawej nodze mam niewidoczne lecz wyczuwalne dosyc rozlegle, miekkie zgrubienie, czesciowo przesuwalne. Za nim mam te dwa twarde guzki. ;/ Boje sie, czy to moze byc miesak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maliha3492



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hi!
I'm newbie here. Happy to be members of the forum.
I hope we will have great time here. And I'll try to contribute to forum develop more.
I'm positively looking forward to the forum and its members hope all will guide, share and help me to increase my knowledge.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maliha3492



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 19, 2014 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha dodam, ze w prawej nodze mam niewidoczne lecz wyczuwalne dosyc rozlegle, miekkie zgrubienie, czesciowo przesuwalne. Za nim mam te dwa twarde guzki. ;/ Boje sie, czy to moze byc miesak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group