Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzy na szyji - brak czucia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hero



Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 3:33 pm    Temat postu: Guzy na szyji - brak czucia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zauważyłem pod swoją skórą guza. Z początku był mały i to zlekceważyłem. Umiejscowiony jest z tyłu szyi. Po pewnym czasie znaczenie osłabiło mi się w tym miejscu czucie. Niedawno zauważyłem kolejne gózy również na szyi, lecz z przodu. Po pewnym czasie znów zaczęło dziać się to samo. Ze strachu o zdrowie zacząłem czytać różne informacje w internecie na temat raka. Bardzo się wystraszyłem. Nie czuję równowagi, mam problemy z koncentracją, pogorszył mi się wzrok, a po wysiłku tak jakby przytykają mi się uszy. Mam 16 lat. W końcu odważyłem się powiedzieć o wszystkim mamie, lecz ona twierdzi że dojrzewam. Kompletnie to lekceważy, a ja czuję się coraz gorzej. Nie wiem co mam robić. Nie potrafię sobie sam poradzić z tym problemem. Proszę was o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to sam zasuwaj do lekarza. chyba masz jakiegoś pierwszego kontaktu?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guzki jako guzki- sińce czy podskórne, niewidoczne chrząstki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hero



Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie widać żadnych zasinień. Małe guzy pod skórą wielkości około 5-9 mm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na krtani? Ile ich masz. Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hero



Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie na krtani. Jeden większy z tyłu szyi, 3 mniejsze z przodu bardziej z boku koło ścięgien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
calyja



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tym roku koncze 18 lat. Mam chyba cos podobnego z tylu szyi po prawej stronie na polaczeniu glowy i szyi tam na tych sciegnach jakis mam guzki. Wczesniej ich nie mialem chyba ale czulem takie ociezenie na glowie. Taki ucisk. Ogolnie do tego wlasnie tak jakby mi sie w glowie krecilo. Jakby glowa byla ciezka. Z wzrokiem gorzej. Czasami mam ataki lękow do tego zazwyczaj w nocy. Czasami czuje jak mi gdizes pulsuje. Teraz np. to odplywam totalnie mi zle. Po swietach znow ide do lekarza. Bo zanim mialem te guzki i braku czucia w twarzy chwilo to mi neurolog ztwierdzil migrene szyjna. A ja z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej. Do tego chyba nerwice mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group