Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzki w okolicy szyi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krukMB



Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 10:32 pm    Temat postu: Guzki w okolicy szyi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Jestem tu nowy, skłoniło mnie do poszukiwań na forum informacji. Otóż moja mama miała kilka miesięcy temu jakieś zapalenie ucha, które zlekceważyła. Kilka miesięcy później wyrosła jej jakaś kulka pod uchem, którą także zlekceważyła. Później spuchła jej szyja pod uchem. Wylądowała w szpitalu-rezonans, badania krwi, usg,rtg-niby torbiel. Przy operacji lekarz wyciął dodatkowo dwa guzki. Jeden pod torbielem drugi w okolicach obojczyka. Zaznaczam, że badania krwi i reszta ok. Lekarze stwierdził, że nie ma pojęcia co to jest. Wycinki wysłał do badań histopatologicznych. Niestety nerwy mnie ponoszą , nie śpię po nocach czekając na wyniki. Co to może być??
pozdrawiam

nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group