Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek w okolicy odbytu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kult18



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 4:33 pm    Temat postu: Guzek w okolicy odbytu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.Jestem chłopakiem, mam 18 lat i 2 problemy dotyczące Tyłka, moze wydawać się to śmieszne ale dla mnie to raczej poważna sprawa bo nie wiem co to jest i od czego...

pierwszy z nich :
jakieś 8dni temu na odbycie wyszedł mi Guzek ( tak to chyba nazywaja, bo wyczytałem to w internecie) przez pierwsze dni mnie to nie bolało dopiero po jakimś czasie i tak przez 3-4dni. później dowiedziałem się że tzw. nasadówki z rumianku mogą pomóc, w między czasie kupiłem maść na żylaki, guzki odbytu i po 2-3 dniach mnie przestało boleć. lecz guzek został i od czasu do czasu odczuwam lekki ból np. przy silnym kasłaniu bądź wyptóżnianiu.

drugi problem:
dziś podczas kąpieli wyczułem na lewej części tyłka takie zaczerwienienie przypominajace blizne po oparzeniu, z zewnątrz czerwone a w wewnętrznej częsci ciemniejsze fioletowo-zielone.

nie wiem czy to ma jakis związek ale od półtora roku chodze na siłownie i od jakiś 6tyg. biore Winstrol Stanox Pharma. czy to moze byc przyczyna tego guzka i zaczerwienienia ?

proszę o poważne odpowiedzi i pomoc, najlepiej specjalistów.


proszę bardziej uściślać tytuł tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to być hemoroid. Najlepiej jak pójdziesz z tym do lekarza...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kult18



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na lewym pośladku w górnej części a guzek jest przy ujściu odbytu...

Dodano po 9 minutach:

hemoroid ? ale hemoroidy to raczej sa małe nie ? a te zaczerwienienie ma dł. ok 3 cm i szer ok 1cm......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie małe...

Trudno ocenić nie widząc zmian...Musisz iść do lekarza...

Ta zmiana na pośladku...Oglądałeś to w lustrze? Nie zbiera się tam ropa?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kult18



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ogladałem, ale trudno mi powiedziec czy zbiera sie tam ropa. i czy wystarczy pojsc do lekarza rodzinnego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. W razie potrzeby wyda skierowanie do odpowiedniego specjalisty Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kult18



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przygladałem sie temu bardziej i nic nie wskazuje na to aby była ropa w środku, zwykłe zaczerwienienie które delikatnie sczypie, piecze by dotknieciu o coś twardego np krzesło itp. a jeszcze nie wiem co moze byc z tym guzkiem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też nie wiem bo nie widzę...Mogę tylko przypuszczać...A swoimi przypuszczeniami już się podzieliłam.

Idź do lekarza...Na forum nikt nic więcej już nie powie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group