Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

guzek w jamie ustnej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gienek44



Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 10:57 pm    Temat postu: guzek w jamie ustnej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam .
W jamie ustnej pojawił mi się guzek , za 2 tyg mija dopiero termin kiedy bd w pełni mógł korzystać z opieki medycznej . Więc pytanie kieruje tutaj . Co to może być? Miękka tkanka , tak jakby wyrastała nowa skóra w miejsce tego guzka . Czy to może zwykła afta lub coś poważnego ? Proszę o pomoc może ktoś spotkał się z czyymś takim .

Poniżej przesyłam link do zdjęcia na tinypic

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marikakosa



Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że mogłeś po prostu podrażnić sobie jedząc coś..ale bez konsultacji ciężko stwierdzić. Mojej znajomej krewna leczyła się u specjalisty onkologii (medica2000.com.pl) . Masz tam pełen zakres badań i bardzo dobrą opiekę. Trzymam kciuki aby to nie było nic poważnego..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group