Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guzek na szyij po prawej stronie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chory



Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 9:06 pm    Temat postu: Guzek na szyij po prawej stronie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Miałem małą chrostkę pod skórą prze 5 lat i teraz mi się to powiększyło i zrobił się z tego guzek który mnie boli i jest zaczerwieniony i byłem u lekarza rodzinnego i wysłał mnie do chirurgia ogólnego i jestem umówiony na wycięcie na wtorek.I nie wiem co to jest znajomy miał takie coś samego na brzuchu to lekarz chirurg powiedział mu że mięśniak.Ale nie wiem czy to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile Dostałaś skierowanie do chirurga właśnie po to, żeby ustalić konkretną diagnozę. Czy to mięśniak? Trudno ocenić, ponieważ nawet lekarz znający nie potrafił konkretnie na to odpowiedzieć, dlatego musisz wykazać się na razie cierpliwością i czekać na wyniki badania. To, że twój znajomy miał właśnie mięśniaka, to nie oznacza, że Ty musisz mieć, mimo tego, że może być podobny. To właśnie jest problem w diagnozie choroby, bo czasem objawy wyglądają bardzo podobnie, a choroba czy też przyczyna jest zupełnie inna.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chory



Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 19, 2013 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem u chirurga i naciął mi tego guzka żeby ropa zeszła i okazało się że to jest Kaszak .Czy to groźne jest?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group