Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Grzybica zoledzia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mmisiek11



Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 29, 2013 9:07 pm    Temat postu: Grzybica zoledzia? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć na forum jestem nowy mam 16 lat.
Pisze tutaj ponieważ nie wiem co mi jest ,Od dosyć długiego czasu na zołedziu pojawiły sie przebrawienia,(czerwone)z tego co pamietam raz zszedł mi mały kawałeczek naskórka nie wiem czy to grzybica,nie swedzi nie piecze ,Po rozmowie z rodzicami,Przełamałem sie zeby to zrobić ze strachu,bo czytałem ze grzybica nieleczona moze miec złe skutki, i od dzisiaj zaczełem uzywac masci jakiejść na C Cotrimazolum czy cos takeigo, Mam tez dużo krostek na powieżchni penisa i moszny, nie seedza nie bolą mam je odkad pamietam chyba od 8smego roku zycia, to sa chyba prosaki ale najbardzije interesuje mnie czy mam grzybice zołędzia czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 8:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grzybica żołędzia to czerwona nieco wypukła plama, mogąca się sączyć i swędzieć. Czasem widywane są też pęcherzyki lub obecność białawej, nieprzyjemnie pachnącej wydzieliny.

Mówisz, że masz czerwoną plamę i schodziła Ci skóra - to może być objaw grzybicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mmisiek11



Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kompletnie nic nie swedzi ani nie piecze, nie pojawia sie tez ta wydzielinia, moze to otarcie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kondzio



Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt tutaj nie udzieli Ci konkretnej odpowiedzi. Ja na przykład leczyłem taką grzybicę przez dłuzszy czas. Dopiero po kilku miesiącach dobry dermatolog przepisała mi trioxal i to pomogło. Idź do lekarza, to najprostszy sposób, żeby wszystkiego się dowiedzieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group