Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Grzybica paznokci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Irena91



Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 11:32 am    Temat postu: Grzybica paznokci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dermatolog stwierdził u mnie grzybice paznokci stóp, mam zainfekowane paznokcie lewej stopy. Mam przepisany batrafen jest w formie lakieru. Czy ktoś z was korzystał z tego lakieru i jakie miał efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile Powiem tak, że nie przekonasz się dokładnie dopóki nie spróbujesz. Tak się składa, że po powrocie pewnego razu z wakacji, moje dwie znajome dopadła grzybica. Nie wiem konkretnei w jakim momencie się jej nabawiły ale to nie ma znaczenia, chodzi dokładnie o to, że obydwie stosowały batrafen. Jak się okazało, jednej lakier pomógł już po 3 dniach i wszystko było w porządku, a druga koleżanka miała więcej problemów, raz jej ten grzyb schodził a potem wracała i stosowała jeszcze przeróżne środki... Mimo tego jakoś tam jej pomógł, więc zawsze możesz spróbować Smile Tyle, że jak dobrze to pamiętam to całkiem drogi jest ten lakier Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grzechub



Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 2:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście niewiele pomógł. Zmieniłem później na inny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitra



Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem właśnie w trakcie terapii pulsowej trioxalem. Wydaje mi się, że jest już poprawa Smile Ściągnęłam sobie z ich strony [zakaz umieszczania linków] taką specjalną aplikację na telefon, która przypomina, żeby wziąć lekarstwo, bo jestem zdeterminowana, żeby się tego pozbyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MinaHarker



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A na czym polega ta terapia pulsowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitra



Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na tym, że bierze się lek z przerwami (w pulsach). Tydzień bierzesz, potem trzy tyg przerwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group